Promocja T-mobile: Turbodoładowanie 1 GB

tmobileZ Oferty „Turbodoładowanie na święta” może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę korzystający z jednej z taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot. promocja polega na przyznaniu Użytkownikowi nagrody w postaci dodatkowego promocyjnego doładowania konta za doładowanie konta jednorazowo kwotą minimum 5 zł w dowolny sposób.

Wysokość promocyjnego pakietu internetu zależy od kwoty doładowania, wartości przedstawia poniższa tabela:

Kwota doładowania w PLN Kwota Promocyjnego doładowania
5 PLN – 9 PLN 5 MB
10 PLN – 19 PLN 50 MB
20 PLN – 49 PLN 100 MB
50 PLN – 99 PLN 500 MB
100 PLN – 500 PLN 1 GB

Promocyjny pakiet internetowy jest ważny 30 dni od daty dodania do konta Użytkownika.

Promocyjny pakiet internetu jest rozliczany przed zgromadzoną na koncie kwotą w Złotych.

Promocja obowiazuje W okresie od 18.02.2015 r. do 04.03.2015 r.

Promocja Plus: Bilet do kina po doładowaniu

plusWystartowała kolejna promocja dla klientów usług głosowych „na kartę” w Plusie. Tym razem za doładowanie swojego konta za minimum 30 zł można otrzymać bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy.

Promocja Bilet do kina po doładowaniu dostępna jest dla użytkowników wszystkich usług głosowych na kartę w Plusie: Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36,6. W ramach promocji klienci mogą otrzymać bilet do kina Cinema City na dowolnie wybrany seans (z wyłączeniem 3D i filmów w kinie IMAX) w zamian za doładowanie min. 30zł.

Aby wygrać bilet należy wysłać na nr 80777 bezpłatnego SMSa z hasłem KINO, a następnie doładować swoje konto na kwotę minimum 30 zł. W odpowiedzi klient otrzyma kod, który może zamienić na bilet w sieci kin Cinema City.

Promocja Bilet do kina po doładowaniu trwa do 28 lutego lub do wyczerpania zapasów kodów, natomiast ważność kodów jest do 31 marca 2015 r.

Szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie promocji, a także na stronie www.plus.pl i na profilu www.facebook.com/plus

źródło: Plus

T-Mobile i Heyah: Telefony na Kartę doładujesz bitcoinem

tmobileT-Mobile Polska jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce wprowadza możliwość płatności Bitcoinami za doładowania. Przez trzy miesiące, klienci kupujący kody cyfrową walutą otrzymają 20% wartości doładowania gratis.

T-Mobile Polska poszukując nowych i innowacyjnych pomysłów wśród startupów podjął współpracę z polskim procesorem płatności Bitcoin. Wspólny projekt to wynik programu akceleracyjnego dla polskich startupów o globalnych ambicjach, któremu patronował T-Mobile Polska wraz z Polską Przedsiębiorczą. InPay S.A. pokazała jak dzięki cyfrowej walucie Bitcoin można w sposób błyskawiczny doładować telefon.

Polska jest jednym z 10 krajów o największej liczbie pobrań portfela Bitcoin – wprowadzając pilotaż usługi chcemy sprawdzić jakie jest rzeczywiste zainteresowanie takim kanałem doładowań oraz jak wygoda i szybkość transakcji wpływa na zadowolenie użytkowników.

Rozwiązanie umożliwia zakup kodu, a następnie doładowanie karty za pomocą kilku dotknięć ekranu telefonu. Cały proces dla posiadacza portfela Bitcoin trwa krócej niż pół minuty i nie wymaga podawania żadnych danych, czy żmudnego przepisywania kodów. To ogromne ułatwienie dla entuzjastów cyfrowej waluty. Transakcje w walucie Bitcoin są rozliczane przez InPay S.A., natomiast T-Mobile powiększa salda kont i otrzymuje rozliczenia wyłącznie w polskich złotych, niezależnie od bieżących kursów.

Użytkownicy smartfonów, chcąc płacić Bitcoinami za doładowania lub w sklepach, powinni zainstalować jeden z dostępnych w Google Play lub w Appstore portfeli Bitcoin, np. Blockchain.info, Mycelium lub GreenAddres.it. Bitcoiny można kupić na jednej z polskich giełd BitBay.net, Bitmarket.pl, BitStar.pl lub w Bitcoinomacie.

Aby skorzystać z usługi należy odwiedzić stronę https://inpay.pl/doladowanie

T-Mobile Polska obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad połowę populacji zasięgiem 4G LTE dzięki najnowocześniejszej, całkowicie zmodernizowanej infrastrukturze sieciowej. Jej doskonałość została potwierdzona w niezależnym badaniu jakości sieci.

źródło: T-Mobile Polska

Orange: Smart Plan – tylko SIM za 9,99 zł miesięcznie

orangeOrange zaprezentowało nową ofertę tylko SIM – Super Smart Plan za 9,99 zł miesięcznie. W nowej ofercie Operator proponuje trzy opcje, a abonament za niecałą dychę jest z nich najtańszą.

Różnica w cenie abonamentów wynika ze sposobu ich kupienia. Tradycyjnie w necie jest korzystniej. Chcę zwrócić Waszą uwagę na opcję nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych, na numery stacjonarne i SMS-y – wszystko razem za 99 groszy dziennie. Usługa aktywuje się automatycznie w chwili wykonania takiego połączenia lub wysłania SMS i działa do końca danego dnia – skomentował ofertę Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Nowe Super Smart Plany można od dziś kupić w salonach Orange i w sprzedaży telefonicznej, natomiast w e-sklepie będą dostępne od jutra.

Wszystko macie dokładnie opisane w tabeli poniżej:

Promocja T-Mobile: Więcej z T-Mobile na kartę

tmobileSieć komórkowa T-Mobile Polska, przygotowała nową promocję „Więcej z T-Mobile na kartę” w ramach której można otrzymać promocyjną kwotę – o łącznej wartości 180 zł – w postaci cyklicznych doładowań po 20 zł miesięcznie przez 9 miesięcy kalendarzowych.

Nagroda jest do wykorzystania na połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Niniejsza Oferta dostępna jest dla Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z jakiejkolwiek taryfy objętej jedną z następujących grup taryf: Hot, Tak Tak HOT, Nowy Tak Tak, Happy, Frii, którzy otrzymają od Operatora zaproszenie do wzięcia udziału w Ofercie, w jeden z poniższych sposobów – tj. za pośrednictwem:

  • konsultantów: Biura Obsługi Użytkownika lub Punktów Sprzedaży T-Mobile – wiadomości SMS.
  • samoobsługi *9602

Nagroda, o której mowa powyżej będzie przyznawana Użytkownikowi po spełnieniu łącznie następujących warunków i w następującej kolejności:

  • Mobile
  • Użytkownik ma aktywne konto na połączenia wychodzące.
  • Użytkownik będzie zasilał konto jednorazową kwotą minimum 25 zł w miesiącu kalendarzowym, w którym chce otrzymać Nagrodę.

Aktywowanie Oferty przez Użytkownika jest możliwe w ciągu 30 dni od skierowania do Niego oferty przez Operatora, ale nie później niż do ostatniego dnia trwania niniejszej Oferty.

Zasilanie konta może odbywać się dowolną metodą doładowania dostępną w T-Mobile.

Po doładowaniu konta w danym miesiącu kalendarzowym jednorazową kwotą 25 zł lub więcej, do konta Użytkownika zostanie dodana automatycznie Nagroda w wysokości 20 Złotówek. Nagrody będą dodawane przez 9 miesięcy kalendarzowych, raz w miesiącu, Nagroda zostanie przyznana w ciągu 72 godzin i zostanie potwierdzona SMSem. W miesiącu przystąpienia Użytkownika do niniejszej Oferty, jako spełniające warunki Oferty będzie brane pod uwagę wyłącznie doładowanie następujące po aktywacji Oferty.

Niespełnienie warunku Oferty związane z brakiem doładowania konta w danym miesiącu kalendarzowym jednorazową kwotą minimum 25 zł nie powoduje wykluczenia Użytkownika z Oferty, jak również nie powoduje zmniejszenia ilości cykli, w których Nagroda ma być przyznana. Nagroda zostanie przyznana w kolejnym miesiącu, w którym zostanie spełniony warunek opisany w pkt.

Promocyjne Złotówki można wykorzystać wyłącznie na krajowe połączenia głosowe wykonywane na krajowe numery sieci komórkowych oraz stacjonarnych oraz SMS-y wykonywane na krajowe numery sieci komórkowych i w szczególności nie dotyczą połączeń/SMS wykonywanych w roamingu, połączeń połączeń/SMS międzynarodowych, połączeń/SMS wykonywanych na numery usługowe, specjalne, premium oraz połączeń przekierowanych.

Złotówki rozliczane są przed zgromadzoną na koncie kwotą w Złotych, ale po innych dostępnych Ofertach na koncie Użytkownika.

W przypadku posiadania przez Użytkownika Złotówek przyznanych w ramach innych ofert, środki te sumują się z Złotówkami przyznanymi w ramach niniejszej Oferty, a termin ważności takiej sumy pozostaje bez zmian.

Promocyjne Złotówki nie przedłużają ważności konta.

Regulamin „Więcej z T-Mobile na kartę”

Promocja Orange: Świąteczne prezenty za doładowanie

orangeSieć komórkowa Orange przygotowała na Święta dla swoich użytkowników Prezenty, w postaci bonusów za doładowanie. Można je otrzymać po każdym doładowaniu, bez względu na formę doładowania i nominał.

Wszystkie doładowania premiowane są darmowymi minutami do wszystkich sieci oraz pakietami na internet. Szczegóły poniżej w tabelce:

tabelaorange

Aby wziąć udział w promocji wystarczy, wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod numer 8018. Prezenty można przygarnąć dla siebie lub uszczęśliwić inną osobę. W tym drugim przypadku Orange podwoi wartość niespodzianki.

Po otrzymaniu SMS-a z informacją o przyznanym Prezencie Abonent ma 72 godzin na decyzję, jak wykorzystać Prezent.

  • Aby przyznać Prezent sobie, należy wysyłać bezpłatnego SMS-a o treści JA wraz z identyfikatorem Prezentu np. JA 5MINi100MB pod numer 8018)
  • Aby przyznać Prezent Przyjacielowi, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści numer telefonu komórkowego Przyjaciela wraz z identyfikatorem Prezentu np. 501100100 5MINi100MB pod numer 8018.

Promocja potrwa do 7 stycznia.

Regulamin promocji „Prezenty za doładowania”

Promocja T-Mobile: Pakiet 3 razy po 30 minut

tmobileW okresie do dnia 15.12.2014, T-Mobile Polska proponuje Pakiet „30 minut w prezencie” dla Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z jednej z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot.

W ramach Oferty Klientowi zostaną przyznane bezpłatnie promocyjne pakiety minut (3 razy po 30 minut) możliwe do wykorzystania na połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci.

Aby otrzymać Bonus, należy wyrazić zgodę na przystąpienie do Oferty poprzez odesłanie zwrotnej wiadomości SMS o treści TAK na propozycję przystąpienia do Oferty złożoną Klientowi przez Operatora za pomocą wiadomości SMS. Czas na odesłanie SMSa przez Klienta wynosi 14 dni licząc od dnia otrzymania przez niego propozycji po raz pierwszy, ale nie później niż do 15.12.2014r.

Pierwszy pakiet 30 minut w ramach Bonusu zostanie dodany do konta Klienta w ciągu 7 dni od spełnienia wszystkich warunków jego otrzymania, a następnie jeszcze dwukrotnie, w odstępach co 30 dni. Łącznie Klient otrzyma 3 razy pakiet 30 minut do wszystkich sieci.

W każdym przypadku ze względu na uwarunkowania techniczne Operator zastrzega sobie prawo do wydłużenia okresu przyznania pakietu w ramach Bonusu o dodatkowe 72 godziny. W przypadku Klientów przebywających na roamingu, czas ten może zostać wydłużony do 14 dni. Bonusy będą przyznawane nie dłużej niż do 15.12.2014r