Promocja Play: Wrześniowa promocja doładowań

play (1)Już 1 września sieć komórkowa Play będzie promowała doładowania taryf prepaid dokonanych za pomocą aplikacji Strefa Doładowań na fanpage Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl.

W promocji za doładowanie w zależności od wysokości doładowania dostaje się następujące bonusy:

  • 200 SMS za doładowanie 5-10 zł,
  • 100 minut do wszystkich sieci za doładowanie 11-25 zł,
  • 150 minut do wszystkich sieci za doładowanie 26-50 zł,
  • 50% wartości doładowania 51 zł i więcej.

Poszczególne bonusy ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania oraz przyznawane są w ciągu 24 godzin od doładowania. W przypadku oferty Formuła MiniMax na Kartę bonus MB jest ważny wyłącznie do końca miesiąca, w którym został przyznany.

Promocja Orange i Nju: Letnie bonusy z mPotworem

orangeJeszcze się wakacje nie skończyły, więc wystartowała promocja „Letnie bonusy” z mPotworem w Orange na kartę i nju mobile.

Aby skorzystać z promocji należny doładować telefon jednego dnia 2 razy taką samą kwotą: 25, 40 lub 50 zł, w zamian otrzymamy bonus, w postaci 50% sumy zasileń gratis.

Z promocji można skorzystać raz dziennie tj. jeden raz na 24 godziny.

Promocja trwa tylko do końca sierpnia.

Virgin Mobile: Nowa oferta pre-paid

Virgin1Już od 18 sierpnia u operatora mobilnego Virgin Mobile można skorzystać z nowej oferty prepaid z dwoma planami taryfowymi. Oferta Chcę wszystko! to pakiet internetowy LTE, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci oraz, w droższej wersji, nielimitowane połączenia.

Nowa oferta Virgin Mobile składa się z dwóch opcji i jednej dodatkowej skierowanej bezpośrednio do użytkowników przenoszących swój numer z innej sieci.

Pakiet za 29 zł to 1 GB internetu LTE, darmowe SMS-y do wszystkich sieci i 100 darmowych minut do wykorzystania na rozmowy z dowolnym operatorem.

Pakiet 59 zł to 2 GB internetu LTE oraz nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne do wszystkich sieci. Dla klientów przenoszących swój numer z innej sieci operator przygotował specjalną, promocyjną ofertę – 49 zł za 2 GB internetu LTE oraz nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne.

Niezależnie od wybranej opcji, wszyscy klienci mają darmowy dostęp do popularnych aplikacji internetowych takich jak Facebook i Facebook Messenger, Gadu Gadu oraz Ask.fm.

Od września w wybranych szkołach średnich, akademikach i na uczelniach wyższych będą dostępne startery Virgin Mobile. Klienci mogą także liczyć na promocje i akcje specjalne. Użytkownicy Klubu Virgin Mobile dostają liczne zniżki i benefity zarówno na usługi operatora jak i ubrania, dodatki, akcesoria w firmach partnerskich.

Promocja T-Mobile i Heyah: 20 proc. więcej za doładowanie w sieci Biedronka

tmobileT-Mobile Polska do dnia 31.08.2014 r. oferuje Użytkownikom T-Mobile na kartę i Heyah dodatkowe zasilenie konta o wartości 20% kwoty dokonanego przez Klienta doładowania zakupionego w sklepie sieci Biedronka.

Każdy Użytkownik T-Mobile na kartę i Heyah na kartę, który w okresie trwania Oferty zakupi kupon doładowujący o dowolnej wartości w sklepie sieci Biedronka i uzupełni konto Heyah na kartę, otrzyma Bonus w postaci środków pieniężnych w wysokości 20% wartości doładowania.
Środki pieniężne przyznane w ramach Bonusu są sumowane z kwotą środków pieniężnych na koncie i tworzą wraz z nimi jednolitą pulę środków pieniężnych.

Play: Zbieraj Bonusy z większym pakietem danych

play1Komórkowa sieć Play całkiem niedawno wprowadziła nowy program doładowań, w którym klienci otrzymują za doładowania dodatkowe pakiety. Celem uatrakcyjnienia usługi sieć Play postanowiła, pięciokrotnie powiększyć promocyjny pakiet danych.

Program doładowań Zbieraj bonusy dostępny jest dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta. Po uruchomieniu usługi (aktywacja kosztuje 1 zł), użytkownik nagradzany jest bonusem w zależności od sumy doładowań wykonanych w danym miesiącu.

W najniższym pułapie doładowań (30 – 59 zł) do tej pory klienci otrzymywali pakiet 50 MB, teraz sieć postanowiła zamienić go na 250 MB. Bonus przyznawany jest w ciągu 24 godzin od uzyskania określonej sumy doładowań, zgodnie z tabelą:

Sumaryczna wartość doładowań

Bonus

Ważność bonusu

30-59 zł

250 MB

30 dni

60-89 zł

nielimitowane połączenia do wszystkich sieci

5 dni

90 zł i więcej

50 zł na konto bonusowe

30 dni

Regulamin Promocji Zbieraj Bonusy

T-Mobile: 1 GB Internetu na kartę za 10 zł/mc

tmobileSieć komórkowa T-Mobile wprowadziła do sprzedaży w swoich salonach nowy starter Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1 GB na start do laptopa, tabletu lub smartfona.

Na początek mamy do wykorzystania 1 GB. Wybierając Internet na kartę w T-Mobile mamy już aktywną ofertę Internet 1 GB za 10 zł na miesiąc. W pierwszym miesiącu mamy Internet gratis.

Aby korzystać z Internetu przez pełne 30 dni należy pamiętać o utrzymywaniu ważności konta. Po 30 dniach od aktywacji karty SIM oferta „Internet 1 GB” zostaje automatycznie przedłużona w cenie 10 zł na okres kolejnych 30 dni. Możecie też aktywować usługę Rok Ważności konta, aby konto przedłużało się automatycznie w cenie 3 zł/30 dni.

Promocja w naszej Rodzinie: 50 minut do wszystkich sieci w prezencie

wrodzinieSieć komórkowa W Naszej Rodzinie przygotowała nową promocje dla swoich użytkowników, dzięki której otrzymamy 50 minut do wszystkich sieci w prezencie, za doładowanie konta przez wpłatę na nasz rachunek kwoty 50zł. Ważność pakietu premii promocyjnej wynosi 30 dni.

Pakiet 50 minut na rozmowy do wszystkich sieci, w zależności od kwoty doładowania, wg następujących zasad:

Wartość doładowania Liczba pakietów premii promocyjnej Okres ważności Pakietów
50 – 99 zł 1 30 dni
100 – 149 zł 2 30 dni
Powyżej 149 zł 3 30 dni