Promocja Orange: 20 proc. więcej za doładowanie do wykorzystania w Orange

orangeJeszcze tylko do 14 września 2014 można skorzystać z promocji Orange, dzięki której po zasileniu konta otrzymamy aż 20% więcej do wykorzystania na rozmowy wewnątrz sieci.

„20% więcej za doładowanie przez internet” to promocja doładowań umożliwiająca Abonentom wszystkich taryf na kartę w Orange oraz Abonentom sieci Orange korzystającym z ofert Mix uzyskanie dodatkowych środków za doładowanie konta zrealizowanym przez internet np. poprzez stronę www.doladowania.readyk.pl

W ramach Promocji, do każdego doładowania wykonanego zgodnie z pkt 1 – 2 niniejszego regulaminu, przyznane zostaną dodatkowe jednostki taryfowe („Bonus”) ważne 14 dni od momentu przyznania, o wartości:

 • 1 zł za doładowanie nominałem 5 zł
 • 2 zł za doładowanie nominałem 10 zł
 • 5 zł za doładowanie nominałem 25 zł
 • 8 zł za doładowanie nominałem 40 zł
 • 10 zł za doładowanie nominałem 50 zł

Bonus wpłynie na konto promocyjne Abonenta.

Regulamin promocji doładowań „20% więcej za doładowanie przez internet”:

Promocja Orange: Niższe stawki do wszystkich w Orange dla 35 tys. użytkowników

orangeSieć komórkowa Orange przygotowała dla swoich użytkowników na  promocje dzięki której można obniżyć stawkę na połączenia do wszystkich sieci do 19 gr/min. Koszt aktywacji Promocji to 0zł.

Promocję można aktywować w dniach od 08.09.2014 do 19.09.2014. Po tym okresie, lub po dokonaniu 35000 aktywacji Promocji.

„Tańsze połączenia do wszystkich sieci w Orange na kartę” to Promocja dostępna dla Abonentów Planów taryfowych Orange YES, Orange SMART na kartę, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Abonentów Zetafon i Minutofon z Planem Taryfowym Orange YES, Orange SMART na kartę, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go (zwanych dalej „Abonentami”).

Promocja polega na obniżeniu stawki na połączenia do wszystkich sieci komórkowych do 19 gr/min od momentu aktywacji Promocji do 31.12.2014 r.

Promocję można aktywować:

 • wysyłając SMS o treści PROMOCJA pod numer 402 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym, z którego korzysta Abonent) lub
 • wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod *110*99# i potwierdzając przyciskiem połączenia (bezpłatne)

Promocja jest limitowana i skorzystać z niej może 35000 klientów. Oznacza to, że po dokonaniu aktywacji przez 35000 klientów nie będzie możliwości aktywacji Promocji.

Koszt aktywacji Promocji to 0zł.

Promocyjna stawka 19 gr/min na połączenia do wszystkich sieci komórkowych ważna jest do dnia 31.12.2014 r. Po tej dacie Promocja zostanie wyłączona.

Po wyłączeniu promocji stawka na połączenia zostanie ustawiona zgodnie z cennikiem taryfy obowiązującej abonenta. W przypadku klientów korzystających z taryfy Nowe Orange Go po zakończeniu się Promocji, czyli od 01.01.2015 obowiązywać będzie stawka zgodna z nominałem ostatniego doładowania, które wykonał Klient (zgodnie z Cennikiem taryfy Nowe Orange Go).

Promocja nie działa w roamingu.

Aby wyłączyć Promocję:

 • Wyślij SMS o treści „PROMOCJA” pod numer 402 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym klienta)
 • Wpisz krótki kod: *110*99# i potwierdź przyciskiem połączenia (bezpłatnie)

Promocja Orange: mPotwór na powitanie roku szkolnego daje 100 proc. bonusu

orangeSieć komórkowa Orange wraz z mPotwór w dniach 3 – 7 września dają specjalną premię w postaci 100% bonusu przy doładowaniach za 5 i 10 zł.

Ważną informacja jest również fakt iż, bonus wpada na konto główne, a skorzystać z oferty można raz na 3 dni kalendarzowe.
Aplikację można pobrać ze strony www.mpotwor.pl

Regulamin promocji „mPotwór wita szkołę”

Promocja Orange: 30 proc. więcej za doładowanie

orangeJeszcze tylko do 4 września w sieci Orange dostępna będzie promocja doładowań, w ramach której otrzymać można 30% bonusu.

Warunkiem skorzystania z promocji jest doładowanie konta poprzez stronę Orange.pl. Do każdego zasilenia przyznany zostanie bonus o wartości:

 • 1,5 zł za doładowanie nominałem 5 zł ważne przez 14 dni
 • 3 zł za doładowanie nominałem 10 zł ważne przez 14 dni
 • 7,5 zł za doładowanie nominałem 25 zł ważne przez 14 dni
 • 12 zł za doładowanie nominałem 40 zł ważne przez 14 dni
 • 15 zł za doładowanie nominałem 50 zł ważne przez 14 dni

Bonus wpłynie na konto promocyjne w ciągu 24 godzin i zostanie potwierdzony SMS-em.

Środki przyznane w ramach bonusu gromadzą się na koncie promocyjnym i mogą być wykorzystane przez 14 dni na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych (Internet).

Regulamin promocji

Promocja t-mobile i heyah: 20proc więcej za doładowanie

tmobileSieć komórkowa T-Mobile wprowadza promocję doładowań dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah na kartę.

Każdy Klient, który w okresie trwania promocji doładuje konto na kwotę co najmniej 10 zł: online przez www.doladowania.t-mobile.pl, www.doladuj.heyah.pl, w banku, bankomacie, aplikację MiBOA lub doładowanie z telefonu abonamentowego w T-Mobile, otrzyma bonus w postaci środków pieniężnych w wysokości do 20% wartości doładowania.

Doładowanie

Bonus w taryfach Happy, Hot, Tak Tak Hot, Nowy Tak Tak

Ekstra złotówki w taryfach Frii i Heyah na Kartę

10 – 19 zł

2 zł

2 Ekstra Złotówki

20 – 29 zł

4 zł

4 Ekstra Złotówki

30 – 49 zł

6 zł

6 Ekstra Złotówek

50 – 99 zł

10 zł

10 Ekstra Złotówek

100 – 500 zł

20 zł

20 Ekstra Złotówek

Bonus zostanie dodany do konta Klienta w ciągu maksymalnie 48 godzin, co zostanie potwierdzone SMS-em.

Środki przyznane w ramach Bonusu:

 • W przypadku taryf Happy, Hot, Tak Tak Hot, Nowy Tak Tak są sumowane z kwotą środków pieniężnych na koncie i można przeznaczyć je na dowolne usługi do wszystkich sieci bez terminu ważności.
 • W przypadku taryf Dniówka i Frii zostaną dodane w formie „Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta klienta.
 • W przypadku taryf Nowa Heyah i Pakietowa zostaną dodane w formie „Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na krajowe SMS-y, MMS-y, nie pakietową transmisję danych oraz połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta klienta.

Ekstra Złotówki:

 • są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych,
 • nie powodują przedłużenia ważności konta,
 • nie są premiowane bonusami pochodzącymi z innych ofert,
 • nie realizują zobowiązań w innych ofertach aktywnych na koncie klienta.

Klient może wielokrotnie otrzymać bonus, w zależności od liczby dokonanych przez niego doładowań uprawniających do jego otrzymania.

Promocja Play: Wrześniowa promocja doładowań

play (1)Już 1 września sieć komórkowa Play będzie promowała doładowania taryf prepaid dokonanych za pomocą aplikacji Strefa Doładowań na fanpage Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl.

W promocji za doładowanie w zależności od wysokości doładowania dostaje się następujące bonusy:

 • 200 SMS za doładowanie 5-10 zł,
 • 100 minut do wszystkich sieci za doładowanie 11-25 zł,
 • 150 minut do wszystkich sieci za doładowanie 26-50 zł,
 • 50% wartości doładowania 51 zł i więcej.

Poszczególne bonusy ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania oraz przyznawane są w ciągu 24 godzin od doładowania. W przypadku oferty Formuła MiniMax na Kartę bonus MB jest ważny wyłącznie do końca miesiąca, w którym został przyznany.

Promocja Orange i Nju: Letnie bonusy z mPotworem

orangeJeszcze się wakacje nie skończyły, więc wystartowała promocja „Letnie bonusy” z mPotworem w Orange na kartę i nju mobile.

Aby skorzystać z promocji należny doładować telefon jednego dnia 2 razy taką samą kwotą: 25, 40 lub 50 zł, w zamian otrzymamy bonus, w postaci 50% sumy zasileń gratis.

Z promocji można skorzystać raz dziennie tj. jeden raz na 24 godziny.

Promocja trwa tylko do końca sierpnia.