Promocja Orange: 30 proc. więcej za doładowanie 30 zł

orangeSieć komórkowa Orange przygotowała super promocję o nazwie „Doładowanie za 30zł +30% extra”, która umożliwia Abonentom wszystkich taryf na kartę w Orange uzyskanie dodatkowych środków za doładowanie konta.

Zasilając telefon za 30 zł, otrzymamy bonus 30% wartości doładowania.. Promocja trwa do 15 listopada.

W ramach Promocji, do każdego doładowania wykonanego zgodnie z postanowieniami regulaminu, przyznane zostaną dodatkowe jednostki taryfowe o wartości 9 zł za doładowanie nominałem 30 zł.

Środki przyznane w ramach Bonusu gromadzą się na koncie promocyjnym Abonenta i mogą być wykorzystane przez 10 dni na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych (Internet).

Regulamin promocji doładowań „doładowanie za 30 + 30% extra”

Orange: Pakiet 1000 SMS do wszystkich sieci – przedłużenie promocji

orangeW związku z dużym zainteresowaniem ze strony klientów Orange na kartę, usługa promocyjna Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce za 10 zł na 30 dni została przedłużona do odwołania.

Cena za SMS w pakiecie wynosi tylko 1 grosz, co w połączeniu z długą ważnością środków czyni tą ofertę korzystną dla wszystkich, którzy mają znajomych nie tylko w Orange, ale także w innych sieciach.

Pakiet jest dostępny w taryfach Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz w Orange SMART na kartę. Można go aktywować wysyłając SMS o treści PAKIET pod numer 585 (opłata jak za SMS do Orange) lub krótkim kodem *110*55#.

Promocja nie wyklucza się z innymi usługami dostępnymi w Orange na kartę. Klient może aktywować dowolną ilość pakietów.

Promocja Nju mobile: Doładowanie 30 zł

njumobileDoładowanie 30 zł to nowa usługa umożliwiająca wszystkim Abonentom oferty nju na kartę doładowanie konta kwotą 30 zł. Doładowanie jest ważne tak długo, jak ważne jest konto Abonenta na połączenia wychodzące. Środki z doładowania są ważne bezterminowo zgodnie z regulaminem „po wieki”.

Regulamin usługi „doładowanie 30 zł” obowiązuje do odwołania.

Abonenci mają możliwość zakupienia doładowania o nominale 30 zł:

 • w punktach sprzedaży doładowań oferujących doładowanie Konta głównego poprzez terminale płatnicze (wydruki z terminala z 14-cyfrowym kodem lub doładowanie Konta głównego poprzez podanie numeru telefonu nju mobile sprzedawcy),
 • np. przez stronę internetową www.doladowania.readyk.pl
 • przez bankomaty
 • przez kartę zdrapkę
 • przez strony internetowe banków udostępniających opcję doładowania konta

Promocja Heyah: Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci za 7 zł

nowa heyahJuż od 22 września dla wszystkich użytkowników Heyah z aktywną taryfą Dniówka T-Mobile udostępnia ofertę Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych – Heyah, T-Mobile, Orange i Plus – cały tydzień rozmów za 7 złotych.

Nowa oferta w Heyah to prosty sposób rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę nad swoimi środkami zgromadzonymi na koncie. Ofertę aktywuje się tylko jeden raz. Moment pierwszego skorzystania z telefonu (pierwsze połączenie z numerem komórkowym) jest równoznaczne z naliczeniem opłaty tygodniowej. Od tej pory przez cały tydzień nie będą naliczane opłaty za połączenia do Heyah, T-Mobile, Play, Orange oraz Plus. Jeśli nie korzystacie się z telefonu – opłata tygodniowa nie zostanie pobrana – czyli jak nie korzystacie to nic nie płacicie.

Aby korzystać z oferty wystarczy pamiętać, aby utrzymywać saldo konta na poziomie pozwalającym na pobranie opłaty.

Oferta Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci jest aktywowana automatycznie na limitowanej edycji starterów.

Ofertę można również włączyć ekspresowym kodem *100*818#. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna.

Użytkownicy pozostałych taryf Heyah mogą również skorzystać z oferty. Wystarczy, że zmienią aktualną taryfę na Dniówka poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *100*812#, a następnie aktywują ofertę kodem *100*818#.

Promocja Orange: 20 proc. więcej za doładowanie do wykorzystania w Orange

orangeJeszcze tylko do 14 września 2014 można skorzystać z promocji Orange, dzięki której po zasileniu konta otrzymamy aż 20% więcej do wykorzystania na rozmowy wewnątrz sieci.

„20% więcej za doładowanie przez internet” to promocja doładowań umożliwiająca Abonentom wszystkich taryf na kartę w Orange oraz Abonentom sieci Orange korzystającym z ofert Mix uzyskanie dodatkowych środków za doładowanie konta zrealizowanym przez internet np. poprzez stronę www.doladowania.readyk.pl

W ramach Promocji, do każdego doładowania wykonanego zgodnie z pkt 1 – 2 niniejszego regulaminu, przyznane zostaną dodatkowe jednostki taryfowe („Bonus”) ważne 14 dni od momentu przyznania, o wartości:

 • 1 zł za doładowanie nominałem 5 zł
 • 2 zł za doładowanie nominałem 10 zł
 • 5 zł za doładowanie nominałem 25 zł
 • 8 zł za doładowanie nominałem 40 zł
 • 10 zł za doładowanie nominałem 50 zł

Bonus wpłynie na konto promocyjne Abonenta.

Regulamin promocji doładowań „20% więcej za doładowanie przez internet”:

Promocja Orange: Niższe stawki do wszystkich w Orange dla 35 tys. użytkowników

orangeSieć komórkowa Orange przygotowała dla swoich użytkowników na  promocje dzięki której można obniżyć stawkę na połączenia do wszystkich sieci do 19 gr/min. Koszt aktywacji Promocji to 0zł.

Promocję można aktywować w dniach od 08.09.2014 do 19.09.2014. Po tym okresie, lub po dokonaniu 35000 aktywacji Promocji.

„Tańsze połączenia do wszystkich sieci w Orange na kartę” to Promocja dostępna dla Abonentów Planów taryfowych Orange YES, Orange SMART na kartę, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Abonentów Zetafon i Minutofon z Planem Taryfowym Orange YES, Orange SMART na kartę, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go (zwanych dalej „Abonentami”).

Promocja polega na obniżeniu stawki na połączenia do wszystkich sieci komórkowych do 19 gr/min od momentu aktywacji Promocji do 31.12.2014 r.

Promocję można aktywować:

 • wysyłając SMS o treści PROMOCJA pod numer 402 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym, z którego korzysta Abonent) lub
 • wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod *110*99# i potwierdzając przyciskiem połączenia (bezpłatne)

Promocja jest limitowana i skorzystać z niej może 35000 klientów. Oznacza to, że po dokonaniu aktywacji przez 35000 klientów nie będzie możliwości aktywacji Promocji.

Koszt aktywacji Promocji to 0zł.

Promocyjna stawka 19 gr/min na połączenia do wszystkich sieci komórkowych ważna jest do dnia 31.12.2014 r. Po tej dacie Promocja zostanie wyłączona.

Po wyłączeniu promocji stawka na połączenia zostanie ustawiona zgodnie z cennikiem taryfy obowiązującej abonenta. W przypadku klientów korzystających z taryfy Nowe Orange Go po zakończeniu się Promocji, czyli od 01.01.2015 obowiązywać będzie stawka zgodna z nominałem ostatniego doładowania, które wykonał Klient (zgodnie z Cennikiem taryfy Nowe Orange Go).

Promocja nie działa w roamingu.

Aby wyłączyć Promocję:

 • Wyślij SMS o treści „PROMOCJA” pod numer 402 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym klienta)
 • Wpisz krótki kod: *110*99# i potwierdź przyciskiem połączenia (bezpłatnie)

Promocja Orange: mPotwór na powitanie roku szkolnego daje 100 proc. bonusu

orangeSieć komórkowa Orange wraz z mPotwór w dniach 3 – 7 września dają specjalną premię w postaci 100% bonusu przy doładowaniach za 5 i 10 zł.

Ważną informacja jest również fakt iż, bonus wpada na konto główne, a skorzystać z oferty można raz na 3 dni kalendarzowe.
Aplikację można pobrać ze strony www.mpotwor.pl

Regulamin promocji „mPotwór wita szkołę”