Zabezpieczony: Promocja T-Mobile: Więcej z T-Mobile na kartę

Treść jest chroniona. Proszę podać hasło:

Promocja Orange: Świąteczne prezenty za doładowanie

orangeSieć komórkowa Orange przygotowała na Święta dla swoich użytkowników Prezenty, w postaci bonusów za doładowanie. Można je otrzymać po każdym doładowaniu, bez względu na formę doładowania i nominał.

Wszystkie doładowania premiowane są darmowymi minutami do wszystkich sieci oraz pakietami na internet. Szczegóły poniżej w tabelce:

tabelaorange

Aby wziąć udział w promocji wystarczy, wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod numer 8018. Prezenty można przygarnąć dla siebie lub uszczęśliwić inną osobę. W tym drugim przypadku Orange podwoi wartość niespodzianki.

Po otrzymaniu SMS-a z informacją o przyznanym Prezencie Abonent ma 72 godzin na decyzję, jak wykorzystać Prezent.

  • Aby przyznać Prezent sobie, należy wysyłać bezpłatnego SMS-a o treści JA wraz z identyfikatorem Prezentu np. JA 5MINi100MB pod numer 8018)
  • Aby przyznać Prezent Przyjacielowi, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści numer telefonu komórkowego Przyjaciela wraz z identyfikatorem Prezentu np. 501100100 5MINi100MB pod numer 8018.

Promocja potrwa do 7 stycznia.

Regulamin promocji „Prezenty za doładowania”

Promocja T-Mobile: Pakiet 3 razy po 30 minut

tmobileW okresie do dnia 15.12.2014, T-Mobile Polska proponuje Pakiet „30 minut w prezencie” dla Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z jednej z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot.

W ramach Oferty Klientowi zostaną przyznane bezpłatnie promocyjne pakiety minut (3 razy po 30 minut) możliwe do wykorzystania na połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci.

Aby otrzymać Bonus, należy wyrazić zgodę na przystąpienie do Oferty poprzez odesłanie zwrotnej wiadomości SMS o treści TAK na propozycję przystąpienia do Oferty złożoną Klientowi przez Operatora za pomocą wiadomości SMS. Czas na odesłanie SMSa przez Klienta wynosi 14 dni licząc od dnia otrzymania przez niego propozycji po raz pierwszy, ale nie później niż do 15.12.2014r.

Pierwszy pakiet 30 minut w ramach Bonusu zostanie dodany do konta Klienta w ciągu 7 dni od spełnienia wszystkich warunków jego otrzymania, a następnie jeszcze dwukrotnie, w odstępach co 30 dni. Łącznie Klient otrzyma 3 razy pakiet 30 minut do wszystkich sieci.

W każdym przypadku ze względu na uwarunkowania techniczne Operator zastrzega sobie prawo do wydłużenia okresu przyznania pakietu w ramach Bonusu o dodatkowe 72 godziny. W przypadku Klientów przebywających na roamingu, czas ten może zostać wydłużony do 14 dni. Bonusy będą przyznawane nie dłużej niż do 15.12.2014r

Promocja Orange: Bonusy dla klientów przenoszących numer

orangeJeszcze tylko do 30.11.2014 osoby, które przeniosą swój numer z dowolnej sieci komórkowej do Orange na kartę otrzymają dodatkowe Bonusy.

W 31-ym dniu po przeniesieniu numeru do sieci Orange 50 zł na konto Promocyjne, ważne 30 dni
100% wartości każdego doładowania na konto Promocyjne przez okres 3 miesięcy od dnia przeniesienia numeru do sieci Orange, ważne 30 dni
Promocja nie wymaga dodatkowej aktywacji – wystarczy przenieść numer do Orange na kartę.

Promocja nie wyklucza się z promocją „Przenieś numer na kartę”.

Warunkiem otrzymania Bonusu jest przeniesienie przydzielonego przez innego operatora numeru do sieci Orange na jedną z taryf: Orange YES, Orange SMART na kartę, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, w okresie trwania Promocji.

Promocja Play: Ekstrabonusy za doładowanie

play (1)Sieć komórkowa Play po raz kolejny oferuje jednodniowe promocyjne doładowanie.

Play zorganizował jednodniową promocję doładowań na Dzień – 17.11 – bonusy:

  • 5-10 zł 30 MB
  • 11-25 zł 100 SMS
  • 26-50 zł 50 MIN
  • 51 zł i więcej 150 MIN

Oferta Promocyjna dotyczy wyłącznie Doładowań dokonanych w dedykowanej aplikacji na stronie internetowej https://apps.facebook.com/playdoladowania/ i przez stronę www.doladowania.play.pl

Stan Bonusu można każdorazowo sprawdzić krótkim kodem:

  • Bonus 100 SMS do wszystkich sieci – kod *109#
  • Bonus 30 MB – kod *108#
  • Bonus 50 minut do wszystkich sieci – kod *104#
  • Bonus 150 minut do wszystkich sieci – kod *104#

Promocja Orange: 30 proc. więcej za doładowanie 30 zł

orangeSieć komórkowa Orange przygotowała super promocję o nazwie „Doładowanie za 30zł +30% extra”, która umożliwia Abonentom wszystkich taryf na kartę w Orange uzyskanie dodatkowych środków za doładowanie konta.

Zasilając telefon za 30 zł, otrzymamy bonus 30% wartości doładowania.. Promocja trwa do 15 listopada.

W ramach Promocji, do każdego doładowania wykonanego zgodnie z postanowieniami regulaminu, przyznane zostaną dodatkowe jednostki taryfowe o wartości 9 zł za doładowanie nominałem 30 zł.

Środki przyznane w ramach Bonusu gromadzą się na koncie promocyjnym Abonenta i mogą być wykorzystane przez 10 dni na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych (Internet).

Regulamin promocji doładowań „doładowanie za 30 + 30% extra”

Orange: Pakiet 1000 SMS do wszystkich sieci – przedłużenie promocji

orangeW związku z dużym zainteresowaniem ze strony klientów Orange na kartę, usługa promocyjna Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce za 10 zł na 30 dni została przedłużona do odwołania.

Cena za SMS w pakiecie wynosi tylko 1 grosz, co w połączeniu z długą ważnością środków czyni tą ofertę korzystną dla wszystkich, którzy mają znajomych nie tylko w Orange, ale także w innych sieciach.

Pakiet jest dostępny w taryfach Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz w Orange SMART na kartę. Można go aktywować wysyłając SMS o treści PAKIET pod numer 585 (opłata jak za SMS do Orange) lub krótkim kodem *110*55#.

Promocja nie wyklucza się z innymi usługami dostępnymi w Orange na kartę. Klient może aktywować dowolną ilość pakietów.