Promocja T-Mobile i Heyah: 20 proc. więcej za doładowanie w sieci Biedronka

tmobileT-Mobile Polska do dnia 31.08.2014 r. oferuje Użytkownikom T-Mobile na kartę i Heyah dodatkowe zasilenie konta o wartości 20% kwoty dokonanego przez Klienta doładowania zakupionego w sklepie sieci Biedronka.

Każdy Użytkownik T-Mobile na kartę i Heyah na kartę, który w okresie trwania Oferty zakupi kupon doładowujący o dowolnej wartości w sklepie sieci Biedronka i uzupełni konto Heyah na kartę, otrzyma Bonus w postaci środków pieniężnych w wysokości 20% wartości doładowania.
Środki pieniężne przyznane w ramach Bonusu są sumowane z kwotą środków pieniężnych na koncie i tworzą wraz z nimi jednolitą pulę środków pieniężnych.

Play: Zbieraj Bonusy z większym pakietem danych

play1Komórkowa sieć Play całkiem niedawno wprowadziła nowy program doładowań, w którym klienci otrzymują za doładowania dodatkowe pakiety. Celem uatrakcyjnienia usługi sieć Play postanowiła, pięciokrotnie powiększyć promocyjny pakiet danych.

Program doładowań Zbieraj bonusy dostępny jest dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta. Po uruchomieniu usługi (aktywacja kosztuje 1 zł), użytkownik nagradzany jest bonusem w zależności od sumy doładowań wykonanych w danym miesiącu.

W najniższym pułapie doładowań (30 – 59 zł) do tej pory klienci otrzymywali pakiet 50 MB, teraz sieć postanowiła zamienić go na 250 MB. Bonus przyznawany jest w ciągu 24 godzin od uzyskania określonej sumy doładowań, zgodnie z tabelą:

Sumaryczna wartość doładowań

Bonus

Ważność bonusu

30-59 zł

250 MB

30 dni

60-89 zł

nielimitowane połączenia do wszystkich sieci

5 dni

90 zł i więcej

50 zł na konto bonusowe

30 dni

Regulamin Promocji Zbieraj Bonusy

T-Mobile: 1 GB Internetu na kartę za 10 zł/mc

tmobileSieć komórkowa T-Mobile wprowadziła do sprzedaży w swoich salonach nowy starter Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1 GB na start do laptopa, tabletu lub smartfona.

Na początek mamy do wykorzystania 1 GB. Wybierając Internet na kartę w T-Mobile mamy już aktywną ofertę Internet 1 GB za 10 zł na miesiąc. W pierwszym miesiącu mamy Internet gratis.

Aby korzystać z Internetu przez pełne 30 dni należy pamiętać o utrzymywaniu ważności konta. Po 30 dniach od aktywacji karty SIM oferta „Internet 1 GB” zostaje automatycznie przedłużona w cenie 10 zł na okres kolejnych 30 dni. Możecie też aktywować usługę Rok Ważności konta, aby konto przedłużało się automatycznie w cenie 3 zł/30 dni.

Promocja w naszej Rodzinie: 50 minut do wszystkich sieci w prezencie

wrodzinieSieć komórkowa W Naszej Rodzinie przygotowała nową promocje dla swoich użytkowników, dzięki której otrzymamy 50 minut do wszystkich sieci w prezencie, za doładowanie konta przez wpłatę na nasz rachunek kwoty 50zł. Ważność pakietu premii promocyjnej wynosi 30 dni.

Pakiet 50 minut na rozmowy do wszystkich sieci, w zależności od kwoty doładowania, wg następujących zasad:

Wartość doładowania Liczba pakietów premii promocyjnej Okres ważności Pakietów
50 – 99 zł 1 30 dni
100 – 149 zł 2 30 dni
Powyżej 149 zł 3 30 dni

 

Play: Dwie nowości w ofertach na kartę

play1Komórkowa sieć Play wprowadza aktualizacje w ofertach dla użytkowników ofert pre-paid. Zmiany dotyczą popularnych pakietów usług oraz lojalnościowego programu doładowań.

1. Popularne pakiety teraz odnawiają się co miesiąc:

  • Nielimitowane minuty do Play
  • 100 minut do Play i na stacjonarne
  • 30 minut do wszystkich za 6 zł

Regulaminy:
Nielimitowane minuty do Play
Pakiet 30 minut za 6 zł
Pakiet 100 minut do Play i na stacjonarne

2. Nowy program doładowań „Zbieraj bonusy” dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to! i

Play na Kartę Rok Ważności Konta.
Za jedyne 1 złoty miesięcznie będzie można otrzymać atrakcyjne bonusy przy regularnych doładowaniach. Szczegóły przedstawia tabelka:
Tabela Zbieraj bonusy
Regulamin:
Zbieraj bonusy
Aktywacji nowych pakietów i usługi Zbieraj bonusy, najłatwiej dokonać przez Play24

Promocja Virgin Mobile: Tańsze pakiety internetowe

Virgin1Operator mobilny Virgin Mobile Polska obniża ceny za największe pakiety danych. Zgodnie z nowym cennikiem 500 MB kosztuje teraz 9 zł zamiast 12 zł, a za 1 GB trzeba będzie zapłacić jedynie 12 zł zamiast dotychczasowych 19 zł.

To właśnie z myślą o klientach, którzy intensywnie korzystają z internetu w swoich smartfonach, operator przygotował tą specjalną ofertę. W dotychczasowej cenie 12 zł za 500 MB – można mieć teraz aż 1 GB transferu danych.

Klienci cały czas mogą korzystać także z promocji, w której SMS kosztuje tylko
6 groszy, minuta rozmowy 19 gr, a do każdego doładowania powyżej 10zł dodawane jest 100 MB pakietu internetowego. Co ważne, dzięki specjalnemu „lejkowi” po wyczerpaniu limitu transfer spada do 32 kb/s, ale nie są pobierane dodatkowe opłaty.

Trwa również promocja 50% ekstra dla członków Klubu Virgin – każdy, kto jest zarejestrowany w klubie dostaje 50% ekstra bez względu na to czy doładuje konto przez terminal czy też przez stronę internetową.

Promocja Plus: Dwa razy więcej internetu za doładowanie

plusKomórkowa sieć Plus wprowadza nową promocję dla swoich użytkowników Internetu na kartę, w ramach której będą mogli otrzymać dwa razy więcej GB za doładowanie.

Od 9 lipca do 30 września za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety GB – teraz za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzyma od 4 do aż 30 GB.

plus_promocja

Promocja „Dwa razy więcej GB za doładowanie” obejmuje wszystkich obecnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę oraz osoby, które kupią nowe startery o wartości 15 zł za 1 GB i 9 zł za 300MB lub starter o wartości 15 zł za 2GB z limitowanej edycji z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce. Promocją są także objęte zestawy z modemem (starter z modemem LTE – ZTE MF823 oraz starter z modemem HSPA+ – D-Link DWM 157).

Promocja „Dwa razy więcej Internetu” to niespodzianka przygotowana przez Plusa dla klientów i związana z Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które odbędą się w Polsce w dniach od 30 sierpnia do 21 września.