Promocja Orange: Nowe promocje za doładowanie

orangeOperator sieci komórkowej Orange Polska dla swoich użytkowników ofert Orange na kartę przygotowała w kwietniu nowe promocje, w ramach których klienci mogą liczyć na bonusy za doładowanie konta.

Przez cały kwiecień 2014 roku w sieci Orange będzie trwała promocja zasileń, w ramach której użytkownik otrzymuje 40 proc. bonus na konto promocyjne, od doładowań za 25 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł. Oferta dotyczy zasileń realizowanych za pośrednictwem 14 – cyfrowych kodów z kart zdrapek oraz wydruków z terminali. Warunkiem skorzystania jest zarejestrowanie się w promocji – wysyłając bezpłatnego SMS-a na numer 817 o treści, która znajduje się w wybranych punktach sprzedaży doładowań. Na wykorzystanie bonusu będzie 7 dni.

Dodatkowo tylko 1 kwietnia 2014 roku trwa promocja „40 proc. więcej za doładowanie w Prima Aprilis”. W ramach tej promocji klienci otrzymają 30 proc. bonusu na konto główne. Wystarczy, że doładują konto za 25 zł, 40 zł lub 50 zł poprzez stronę www.orange.pl.

Promocja Play: 100 proc. więcej za doładowanie

play1Operator sieci komórkowej Play dla swoich użytkowników na kartę przygotowała specjalną promocję doładowania, które są premiowane bonusami, m.in. do 100 proc. wartości doładowania, darmowe minuty, SMS-y i pakiety danych.

Tylko dzisiaj – 1 kwietnia 2014 roku – w komórkowej sieci Play trwa nowa edycja promocji „Ekstra bonusy za doładowanie”, z której skorzystać mogą użytkownicy ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Rok ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Mix na Kartę, Play Fresh, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Play Fresh Darmowy Internet bez limitu danych, Lubię to!, Red Bull Mobile na kartę, Red Bull Mobile na Kar tę II, Formuła Play na Kartę, Play Karta, Nowy Play na Kartę

W ramach promocji zasilenie konta za pośrednictwem strony internetowej www.doładowania.play.pl lub też aplikacji na Facebooku w dniu 1 kwietnia 2014 roku (najpóźniej do godziny 23.59) będzie premiowane następującymi bonusami:
• pakiet 100 MB za zasilenie konta kwotą 5-10 zł
• pakiet 100 SMS-ów do wszystkich sieci za doładowanie kwotą 11 – 25 zł
• 100 minut do wszystkich sieci za zasilenie konta kotą 26 – 50 zł
• 100 proc.% wartości doładowania za zasilenie konta kwota od 51 zł

Bonusy są przyznawane w ciągu 24 godzin od dokonania doładowania. Uwaga! Poszczególne bonusy ważne są do 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania.

Promocja Lycamobile: Darmowe rozmowy wewnątrz sieci

LycamobileLycamobile przygotowała specjalną promocję, umożliwiającą darmowy kontakt telefoniczny pomiędzy użytkownikami Lycamobile w 17 krajach. Promocja trwa do końca maja 2014 roku.

Oferta ważna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Lycamobile. W trakcie trwania oferty klient otrzyma 3000 minut na rozmowy wewnątrz sieci Lycamobile. Aby aktywować promocję, wystarczy jedynie doładować konto telefoniczne dowolną kwotą, tak aby jego stan nie był niższy niż równowartość 1 zł.

Więcej informacji na temat operatora dostępnych jest na lycamobile.pl. Zakup starterów oraz doładowań konta telefonicznego sieci Lycamobile w Polsce umożliwia epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska.

Promocja Orange: Trzy numery z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich

orangeOd 21 marca w sieci Orange wystartowała promocja skierowana do osób lubiących rozmawiać i korzystających ze wszystkich, aktualnych ofert Orange na kartę. Dzięki usłudze Twoje numery, można aktywować 1, 2 lub 3 numery z dowolnej sieci komórkowej, na które będzie można dzwonić za 0 zł/min przez 30 dni.

Za aktywację każdego z nich należy zapłacić 3 zł za jeden okres. Czyli w zależności, ile numerów sobie wybierzemy, koszt miesięczny to 3, 6 lub 9 zł.

Usługa działa w wygodnej formie cyklicznej i automatycznie odnowi się, jeśli tylko mamy na koncie wystarczającą ilość środków. Z oferty promocyjnej można korzystać do 30 czerwca 2014.

Numery w ramach Usługi można aktywować:

  • wysyłając SMS z wybranym Numerem pod bezpłatny numer 141 albo
  • wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod *110*59*48[9-cyfrowy Numer]# (np.: *110*59*48510100100#) i potwierdzając przyciskiem połączenia (bezpłatne).

Aby sprawdzić, jakie Numery zostały włączone w ramach Usługi i do kiedy na te numery
połączenia kosztują 0zł należy:

  • Wysłać SMS o treści INFO pod bezpłatny numer 141
  • Wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *110*59*1# i potwierdzić przyciskiem połączenia (bezpłatne)

Aby wyłączyć jeden z wybranych przez Abonenta Numerów należy:

  • Wysłać bezpłatny SMS o treści STOP [numer] (np.: STOP 510100100)
  • Wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *110*60*48[9-cyfrowy nr telefonu]# (np.: *110*60*48510100100#) i potwierdzić przyciskiem połączenia (bezpłatne)

Aby wyłączyć wszystkie Numery jednocześnie należy:

  • Wysłać bezpłatnego SMS o treści STOP WSZYSTKIE pod numer 141
  • Wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *110*60*00# i potwierdzić przyciskiem połączenia (bezpłatne).

Info: Wykryto lukę w zabezpieczeniach urządzeń Samsung Galaxy

S3Programista Paul Kocialkowski wykrył poważną lukę w zabezpieczeniach, którą znajdziemy w wielu urządzeniach z serii Samsung Galaxy. Umożliwia ona zdalny dostęp do naszych prywatnych danych trzymanych w telefonie.

Jednym z głównych problemów związanych z zamkniętym systemem operacyjnym jest to, że nie ma żadnych niezależnych źródeł, które mogłyby sprawdzić jego kod. Praktycznie nigdy nie można być pewnym, co się dzieje. Istniejące luki w zabezpieczeniach mogą umożliwić atakującemu sianie spustoszenia wśród niczego nie podejrzewających ofiar. A taki oto zamknięty system kieruje pracą modemu mobilnego łączącego się z siecią GSM, umieszczonego w każdym smartfonie.

Paul Kocialkowski, twórca darmowej i otwartej wersji systemu Android o nazwie Replicant, wykrył lukę dostępną na kilku urządzeniach z serii Samsung Galaxy, która znajduje się właśnie w modemie komunikacyjnym. Na stronie Free Software Foundation, Kocialkowski wskazuje na program działający w tle, który pozwala na zdalny odczyt, zapis i usuwanie plików z karty SD naszego telefonu. Choć modem w teorii nie powinien mieć dostępu do tych danych, Samsung nadał jego oprogramowaniu wystarczające uprawnienia do ich modyfikacji.

Urządzenia z wykrytą luką to Samsung Nexus S, Galaxy Nexus, Galaxy S, S II i S3, Galaxy Note i Note 2 oraz Galaxy Tab 2 7.0 i Tab 2 10.1. Zagrożenie jej wykorzystania istnieje, ale nie wiemy jeszcze jak bardzo jest niebezpieczne i możliwe do realizacji. W nowszych modelach Samsunga prawdopodobnie problem ten został już naprawiony.

Promocja Play: Super bonusy za doładowanie tylko dzisiaj

play1Play przygotował jednodniową promocję doładowań, która obowiązuje 18 marca, do końca dnia.

Skorzystać mogą z niej klienci ofert głosowych na kartę w Play, Mini Max na Kartę i Red Bull Mobile, doładowując konto poprzez aplikację Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl. Zależności od kwoty doładowania przyznawane są bonusy, zgodnie z poniższą tabelą:

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 60 MB
11-25 zł 70 SMS-ów do wszystkich sieci
26-50 zł 80 minut do wszystkich sieci
51 zł i więcej 90% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania (z wyjątkiem bonusu MB dla oferty Formuła Mini Max na Kartę).

Promocja Orange: E-booki za doładowanie

orangeOperator sieci komórkowej Orange przygotował nową promocję, w ramach której doładowania Orange na kartę i Mix za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór będą premiowane darmowymi e-bookami.

Promocja „mPotwór w czytelni” trwa od 17 marca do 31 grudnia 2014 lub do wyczerpania kodów promocyjnych. W ramach promocji, w zamian za doładowania konta użytkownicy otrzymują darmowy dostęp do 1 z 5 tytułów e-booków dostępnych pod adresem www.mPotwor.nexto.pl. Do wyboru są: Yann Martel „Życie Pi”, Harlan Coben „Wszyscy mamy tajemnice”, Lucinda Riley „Dom orchidei”, Nicholas Sparks „Dla Ciebie wszystko” i James Sallis „Drive”.

Promocja dotyczy użytkowników wszystkich taryf na kartę w Orange oraz ofert Mix, którzy za pomocą aplikacji mobilnej mPotwór doładują konto dwa razy kwotą 10zł (tj. 2 razy po 10 zł) tego samego dnia, w którym zostało zrealizowane pierwsze doładowanie. Aplikację mPotwór można ściągnąć na telefony z Androidem, iOS i Windows Phone.