06-07-2011 Wideo na żądanie tylko w Plus-ie

Z dniem 6 lipca 2011 roku sieć komórkowa Plus udostępniła dla swoich użytkowników możliwość skorzystania z łatwego dostępu do legalnych filmów w niskich cenach
Dzięki podpisaniu przez Polkomtel i Digital Partners umowy na świadczenie usługi wideo na żądanie (VOD) w serwisie tvscreen.pl, użytkownicy sieci Plus będą mogli oglądać pojedyncze filmy płacąc SMS-em. Możliwe jest również subskrybowanie odnawialne co 30 dni pakietów umożliwiających dostęp do 5, 15 lub 30 filmów z Kolekcji Plusa.

Płatności za oglądane filmy lub zakup pakietów można zrealizować za pomocą SMSów. Cena za pojedynczy film waha się między 3,69 zł a 11,07 zł brutto w zależności od wybranej kategorii filmu. Co istotne, cena przy tej formie płatności w odróżnieniu od konkurencyjnych serwisów z ofertą VOD nie różni się od ceny w przypadku zapłaty np. kartą kredytową.

Żeby skorzystać z pakietowej oferty VOD, wystarczy zarejestrować się na stronie: www.tvscreen.pl i wybrać jeden z trzech pakietów dostępów do filmów wysyłając SMS aktywujący:
– dla pakietu 5 filmów: SMS o treści: TAK W na 1205,
– dla pakietu 15 filmów: SMS o treści TAK W na numer 1210,
– dla pakietu 30 filmów: SMS o treści TAK W na numer 1216.
W odpowiedzi przyjdzie wiadomość SMS z 12-cyfrowym kodem, który należy wpisać po wybraniu filmów. W przypadku zakupu pojedynczego filmu wystarczy wysłać SMS z kodem podanym przy opisie filmu.

Jedynym warunkiem korzystania z nowej oferty jest posiadanie numeru w sieci Plus. Oferta jest dostępna dla użytkowników wszystkich ofert: Plus abonament, Plus Mix, Plus na kartę czy Internetu w Plusie.

Serwis tvscreen.pl to serwis VOD posiadający w swoich zasobach kilkaset filmów znaczących producentów filmowych. W ofercie znajduje się także serwis lovido.pl, który jest jedynym w pełni profesjonalnym serwisem VOD w Polsce z szeroką gamą filmów „dla dorosłych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>