10-07-2012 Ważność konta na rok w Plusie na kartę

Wydłużona ważność konta w sieci Plus stała się faktem. Zgodnie wcześniejszymi zapowiedziami, od 1 lipca 2012 roku komórkowa sieć Plus w ramach oferty Plus na kartę, wprowadziła usługę wydłużającą ważność konta na rok. Należy ją jednak wcześniej aktywować.

Usługa ta była mocno oczekiwana przez użytkowników Plusa na kartę. Od 1 lipca 2012 roku każde doładowanie telefonu w ofercie Plus na kartę będzie przedłużało ważność konta o 365 dni. Ponieważ jest to jednak usługa promocyjna o nazwie „Rok ważności konta”, użytkownicy oferty Plus na kartę muszą ją aktywować, wybierając krótki kod *136*11*04#

Regulamin promocji Rok_Ważności_Konta

2 myśli nt. „Ważność konta na rok w Plusie na kartę

  1. readyk Autor wpisu

    Uwaga! Plus rozsyła SMS-ami informację, że od 02/07/13 promocja Rok Ważności Konta w taryfie Plus na Kartę zostanie odwołana.

  2. wsciekły na plusa

    Plus leci w kulki. Nie dość że jako ostatni włączyli tą promocję tak teraz jako pierwsi ją wyłączyli. A było tak super, cały dzień rozmów za 70 gr. Eh, chyba zaczynają papugować po t-mobile. Ciekawe, kiedy sprawdzanie konta będzie i w plusie płatne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>