13-02-2012 Walentynki

Wyślij gotowego smsa z okazji dnia Świętego Walentego. Walentynki – Dzień Zakochanych. Święto wszystkich zakochanych i kochających. Gotowe smsy na 14 lutego.

Tutaj znajdziesz najpiękniejsze, gotowe życzenia Walentynkowe wiersze i wierszyki Walentynkowe.

 

W dniu świętego Walentego Życzę Ci byś miała tego Kto Ci taką kartkę wyśle I cieplutko Cię uściśnie Aby zawsze kochał Ciebie I by było wam jak w niebie

Najlepsze życzenia na walentynki Dla fajnego chłopca Od fajnej dziewczynki:**

Na miłość jeden jest sposób, Radził święty Walenty, By został kochanek Pocałunkiem zaklęty.

Te życzenia Ci przesyła Walentynka pewna miła. W dniu tak pięknym i wspaniałym Życzę Tobie sercem całym Dużo szczęścia, namiętności, Nie kończącej się miłości

Niech święty Walenty otworzy Twe serce I spójrz na… on kocha Cię wielce. Choć jako poeta jest nieco niezdarny, Lecz jako przyjaciel – szczery i ofiarny!

Wiatr porwał mój list do Ciebie, Na czerpanym papierze pisany. Chwytają go teraz aniołowie w niebie, Dziwiąc się, żeś taki kochany. Na każdej karcie widnieją dwa słowa, Wielkie, czerwone, gorące… Ja zapisuję je wciąż od nowa, Z wielkiej miłości tęskniąca.

Nie mogę Wam przesłać róż kwitnących Tylko moc życzeń gorących. Życzę Wam szczęścia, zdrowia i wiele radości Oraz szczęśliwej długiej miłości Niech los z Waszym oczu nigdy łez nie uroni. Niech życie układa Wam się pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone W dniu Walentynek będzie spełnione!

W dniu zakochanych w dniu walentynki przyjmij życzenia od swojej dziewczynki byś był szczęśliwy zdrowy pogodny zawsze gorący nigdy zaś chłodny kochaj mnie słonko bądź moim bączkiem ja twoją stokrotką lecz cie ostrzegam mój … słodki nie zapyl nigdy innej stokrotki!

On: Miła, kocham Cię wprost proporcjonalnie Do odległości między nami. Kocham sinus Twych nóg I cosinus Twych stóp. Stańmy się ułamkiem – Ty będziesz licznikiem, A ja mianownikiem. Ona: Odwal się ode mnie, Ty nieparzysty ilorazie, Bo jak Ci przypierwiastkuję, To Ci zbiór zębów wyleci poza nawias kwadratowy.

Chcę Ci wyznać coś ważnego, bo dziś dzień jest Walentego. Bardzo Cię kocham, a bez Ciebie wciąż szlocham.

Jestem dla Ciebie wodą Szumem fal o poranku Ziarenkiem piasku na plaży Wspólnym oddechem kochanków Płyniemy razem przed siebie Dłoń moja Twoją zaciska Usta me Twoich szukają Dotykam Twe ciało z bliska Jestem strumieniem wody W korycie Twojego ciała U stóp moich leży Moja sukienka biała Na głowie mam biały wianek Szeptem mówię do Ciebie Jesteś moim pragnieniem…

Za szczere serce tak dawno mi oddane, Za pocałunki w ręce czule składane, Za słodki Twój głos chwilę przed spaniem, Za listów stos i głośny szept „kochanie” dziękuję… tylko dla Ciebie…

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą A list jest rozmową między mną a Tobą. Więc dla dalszej miłej naszej znajomości Wysyła w Walentynki ten symbol miłości.

Dzień świętego Walentego To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, Że chcą kochać i kochają!

Uwaga! Ten SMS sprawia radość. Oznacza, że ktoś właśnie o Tobie myśli… Stosować według zaleceń serca!

Wszyscy dzisiaj romantyzują i słodzą, a ja Ci powiem tak: kochamy się jak cholera i jest nam ze sobą cholernie dobrze, więc mamy cholerne szczęście, żeśmy na siebie trafili.

Na walentynki przesyłam całusów kilka Delikatnych jak muśnięcie motylka Myślę, że jak je poczujesz To mi się zrewanżujesz.

W Walentynki piękny świat, więc Ci życzę uroczyście: żyj przynajmniej dwieście lat! …ze mną, oczywiście!

Bądź nadzieją mi w bezsensie, A w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować Tylko dwa magiczne słowa: kocham Cię!

Czuję się dobrze w Twoim towarzystwie, przyjmij więc życzenia z walentynkowym uściskiem.

Dziś Walenty nam króluje: Dając miłość, ludzi psuje. Więc my dwoje połączeni Poprzez serca – do pościeli!

Dzień radosny zaświtał w złotej zorzy iskierce, przyjmij więc w podarunku walentynkowe serce!

Zbuduję dla Ciebie łódź, z żaglem wylepionym słowami, żebyśmy mogli dopłynąć do wyspy, gdzie szczęściem się oddycha, gdzie będziesz nocą usypiał kołysany przez gwiazdy w oceanie miłości.

Ten skromny widoczek, Dla pięknych Twych oczek. Na Świętego Walentego, W dniu zakochanego. Czytając choć pomyśl przez chwile, Że ten co wysyła. Wspomina i kocha cię mile

W ten dzień sławny, w dzień miłości, Racz w mym sercu dziś zagościć, Bo ja wyznać Tobie chcę, Że tak mocno kocham Cię. Może kiedyś w mych ramionach, Może kiedyś, w któryś dzień, Zauważysz moją miłość I pokochasz także mnie.

Kocham Ciebie bardzo przez wszystkie dni w roku, więc w dzień Walentynek daj mi święty spokój.

Walentynko moja, wybacz mi proszę wszystko to, za co Cię nie potrafię przeprosić.

W Dniu Zakochanych, W dniu Walentynki Przyjmij życzenia Chłopaka swego.

W Dniu Zakochanych, W dniu Walentynki Przyjmij życzenia Od swej dziewczynki.

W Dniu Walentego przyjmij życzenia od swego miłego.

W Dniu Walentynki przyjmij życzenia od swej dziewczynki.

Gwiazdy nauczyły mnie marzyć, Deszcz nauczył mnie szlochać. A Ty nauczyłaś mnie kochać

W Dniu Świętego Walentego Masz życzenia z serca mego! Od początku znajomości w moim sercu stale gościsz I zostaniesz tam do końca, Bo to rzecz nieustająca.

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uścisków, samych radości spełnienia marzeń, mocy słodyczy, w Dniu Walentego… życzy

Na Świętego Walentego, me serduszko lgnie do Twego. Szepce cicho i kusząco, abyś kochał mnie gorąco!

Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie, miłość to znaczy, że o mnie myślisz, miłość to sprawi, że mi się przyśnisz… miłość – cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego!

Jeśli zdziwiona jest Twoja minka, z jakiej okazji ta walentynka, to przecież dzisiaj jest czternastego, święto każdego zakochanego!

Chcę być Twoim czarodziejem, zaczaruję nasz wspólny świat, Ty będziesz moja królową, a ja Twoim królem, każda droga będzie tęczą, a każdy dzień niebem.

Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście! Ręce wyciągam, by chwycić Twe ręce. Sercem gorącym przyjmuję Twe serce, pragnę być z Tobą i… już nikim więcej.

Chciałbym Ci dzisiaj pieśń podarować. Taką, by zawsze przy Tobie była. Nuty i słowa cudownie dobrać, byś jej słuchając swobodniej żyła. Chciałbym Ci dzisiaj taniec darować, najcudowniejszy jaki znać mogę. Byś w takt muzyki wirując śmiało zawsze zgubiła smutki i trwogę.

Dziękuję za to, że jesteś, kiedy twój cień okrywa mnie swoim światłem, ja wtulona w nowy sen zasypiam bezpiecznie…

Jedna szuka męża, A druga kochanka. Z dobrym samochodem, I z rachunkiem w banku. Ja o Tobie myślę, I tak sobie marzę. Byś mnie zawsze wielbiła, I miłością darzyła.

Dużo pisać by się chciało, ale czasu bardzo mało. Piszę zatem, węzłowato: Kocham Ciebie – co ty na to?

Gdy spojrzałem w Twoje oczy, Już wiedziałem, że to Ty. Gdy poczułem Twoje dłonie, Odmieniły się me sny. Nasze usta się zetknęły, By rozkoszy nektar pić. Nasze serca nam kazały, By w miłości razem żyć.

Choć nie jestem milionerem, Choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, Nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, Ani ubrań od Versace. W piłkę nie gram jak Gadocha, To nad życie Ciebie kocham!

Gdyby księżyc umiał mówić, Gdyby odgadł myśli me. To na pewno by wypaplał, Jak ja mocno kocham Cię.

Jak ogień się pali, Jak woda się leje. Tak moje serce, Za Twoim szaleje.

Dzisiaj chcę Cię pocałować, Dzisiaj skradnę Ci całusa. Może w tłumie na ulicy, Albo gdzieś w autobusie. Dziś Cię, miła pocałuję, Jeszcze nie wiem gdzie to będzie. Ale wiem, że Ciebie kocham. Chcę być z Tobą, Zawsze, wszędzie.

To był strzał w dziesiątkę tworzymy parę na piątkę, Obyśmy o tym pamiętali i dalej namiętnie się kochali.

W Dniu Zakochanych, w dniu Walentynki przyjmij życzenia od swej dziewczynki. Byś był zdrowy, pogodny nigdy zaś chłodny, kochaj mnie złotko czule i słodko, bądź moim Bączkiem ja Twa Stokrotka lecz Cię ostrzegam mój chłopcze słodki nie zapyl nigdy innej stokrotki!

Abyś miłości nie splamił, mego serca nie zranił… życzę Ci tego wszystkiego w Dniu świętego Walentego.

Kochana Waletynko… – kiedy bedziemy już rodzinka?

Ust całowanych Policzków głaskanych Ramion ukochanych I chwil wyjątkowych Tego wszystkiego Ci Życzę w dniu zakochanych

Ładna parka z nas skowronków na słonecznym niebie, oby nigdy nie straciła miłości do siebie.

Kochanie, czy wiesz, że św. Walenty wcale nie jest patronem zakochanych, lecz ludzi chorych umysłowo? Mimo to ślę do Ciebie tego SMS-ka właśnie w dniu jego święta, ponieważ kocham Cię jak wariat.

Walentynkowy liścik Niechaj przypomina, O tym, jak Ci bliska Jest pewna dziewczyna!

Zostań moją Walentynką, ukochaną mą dziewczynką serce się bez Ciebie smuci, boi się, że je porzucisz!

Walentynki są raz w roku, pełne szczęścia i uroku a Ty stale bądź radosny, i promienny jak dzień wiosny!

Tu Twój Walentynek. Przypominam Ci, na wypadek gdybyś zapomniała, że za mną szalejesz, świata poza mną nie widzisz i spać przeze mnie nie możesz.

W dniu Walentynek – mocno całuję i słowem KOCHAM się podpisuję.

Tu Twój Walentynek. Przypominam Ci, na wypadek gdybyś zapomniała, że za mną szalejesz, świata poza mną nie widzisz i spać przeze mnie nie możesz.

Gdy zajdzie potrzeba dam ci gwiazdkę z nieba, dziś na walentynki- – uśmiech, buziak i lentylki.

Zbudujmy świat na ziarenku grochu, i niech wszystko będzie maleńkie oprócz uczuć!

O Tobie chcę myśleć, Myślę o Tobie. Nie chcę o Tobie myśleć, Myślę o Tobie. Chcę o innych myśleć, Myślę o Tobie. Nie chcę o nikim myśleć, Myślę o Tobie.

Wciąż odkrywam Cię na nowo. Twój ostatni pocałunek był ze wszystkich najsłodszy, a Twój ostatni uśmiech najbardziej promienisty.

Jesteś moją czekoladką, która rozpływa się w ustach, a nie w dłoni.

To miłość znajduje drogę do serca drugiej osoby. Ona sprawia, że ten, kto kocha, czuje się bezpieczny. Kto kocha, zawsze znajdzie sposób, by w prostych słowach o swojej miłości opowiedzieć ukochanej osobie. Kocham Cię!

Wstręciuchu! Otworzyłeś drzwi do mojego serca, wlazłeś tam z buciorami i zatrzasnąłeś je za sobą! Z siłą uderzenia wypadł klucz i nigdy stąd nie wyjdziesz! Bardzo się cieszę, chociaż nieźle nabłociłeś.

Za wszystkie wspólne chwile, za pyszne ciasta i przesmaczne kotlety, i za całe moje życie dziękuję Ci.

14 lutego jest raz w roku, lecz my możemy przeżywać ten dzień każdego dnia.

Bądź przy mnie blisko bo tylko wtedy nie jest mi zimno, chłód wieje z przestrzeni. Kiedy myślę jaka ona duża i jaka ja to mi trzeba twoich dwóch ramion zamkniętych dwóch promieni wszechświata.

Na świętego Walentego ślę Ci serce moje i nieśmiało Cię proszę – spędźmy życie we dwoje.

W dzień świętego Walentego Ślę wyznania serca mego. Treść wyznania „Kocham Cię”, A wysyła Tobie je!

Takie święto jest raz w roku, Pełne uczuć i uroku.

Raz są w roku Walentynki, Więc dla swojej Katarzynki Moc uścisków niesie wciąż Zakochany wiecznie – mąż.

Najlepsze życzenia Na walentynki Dla fajnego chłopaka Od fajnej dziewczynki.

Abyś miłości nie splamił, mego serca nie zranił, tego wszystkiego życzę Ci w dniu Św. Walentego.

Z okazji św. Walentego, życzę Ci drogi kolego wieczoru STOSUNKOWO UDANEGO

Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej. Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa, Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować. Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról.

Życzę Ci, abyś Dzień Miłości spędził w radości i pomyślności a te marzenia, co chowasz w ukryciu niech Ci wyznaczą drogę szczęścia w życiu!

Prawdziwa miłość zawsze czyni nas lepszym, kimkolwiek byłby człowiek, którego się kocha. Kocham moje mgliste iluzje unoszące się wokół Ciebie.

Dziś zakochani święto swoje mają, Dzisiaj moc życzeń sobie składają. Ja też chciałbym życzyć Ci, Byś zapomniała co to łzy. By każdy dzionek życia Twego, Był lepszy od dnia poprzedniego. By szczęścia Cię nie opuściło, By nic Cię w życiu nie zmartwiło.

Każdy gwiazdkę ma na niebie. Dla każdego gwiazdka lśni. Ja wybrałam właśnie Ciebie, moją gwiazdką jesteś ty!

Nieznana planeta, na niej Ty, ja i gwiazdy Gra piękna muzyka, może to będą skrzypce My w stanie nieważkości poruszamy się Na osi naszego życia To jest nasza miłość Taka, jak słońce gorąca Delikatna jak podmuch wiatru Stała jak głaz, wieczna Jak Bóg

Chcę być przy Tobie, Żyć chcę z Tobą, Bo jesteś mym słońcem na jasnym niebie !

Za wszystkie wspólne chwile, które były bardzo miłe, za lody razem zjedzone i przygody szalone, chcę ci podziękować dziś i powiedzieć, że jesteś słodki ja miś!

Nie wszystko drogie, co się świeci. Nie wszystko złoto, co się blaskiem mieni. Zauważ to, czego nie widać! A to „coś” Ci życie odmieni…

W głowie szumi w sercu grzeje, Nie wiadomo co się dzieje, Ale Ty już pewnie wiesz, Że to moja miłość jest!

Zapomnę o złej woli… Zapomnę co dręczy, co boli… Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy kochanie o Tobie Z okazji naszych pierwszych i mam nadzieję że nie ostatnich wspólnych walentynek dla

Pamiętam ten ranek, kiedy Cię poznałam. Od tego momentu z Tobą być zechciałam. Pokochała zaraz Ciebie calutkiego, A było to właśnie 14 lutego.

Nic nie słychać w krąg innego, Tylko: – Dziś Dzień Walentego Każdy wysyła liścik swój, A ja ciągle noszę mój. Boję się go wysłać Tobie, Ciągle myślę: – Co on powie? Czy go podrze, czy wyśmieje, Czy dla niego ja istnieję? Może tak, a może nie?… Jednak wiedz, że kocham Cię!

W dniu świętego Walentego Nic nie może dziać się złego, Nikt nie może się dziś złościć, Bo dziś nadszedł dzień miłości.

Dzień św. Walentego to dzień dobry dla każdego w tym dniu wszyscy się kochają i dlatego życzenia sobie składają.:)

Nic nie słychać w krąg innego, tylko: Dziś Dzień Walentego!!! Każdy wysłał liścik swój, a ja ciągle nosze mój. Boje się go wysłać tobie, ciągle myślę co on powie. Czy go podrze, czy wyśmieję, czy dla niego ja istnieję. Może tak, a może nie, jednak wiedz, że KOCHAM CIĘ !!!

Serce serce pokochało Serce sercu serce dało Serce serce o to prosi Aby serce w sercu nosić:*

Kochać a lubić to wielka różnica, sercem się kocha, a duszą zachwyca. Duszą zachwycać można każdego, a sercem kochać tylko jednego.

Jedna szuka męża, a druga kochanka. Z dobrym samochodem i z rachunkiem w banku. Ja o Tobie myślę i tak sobie marzę. Byś mnie zawsze wielbiła i miłością darzyła.

Dzisiaj chcę Cię pocałować, dzisiaj skradnę Ci całusa. Może w tłumie na ulicy, albo gdzieś w autobusie. Dziś Cię, miła pocałuję, jeszcze nie wiem gdzie to będzie. Ale wiem, że Ciebie kocham. Chcę być z Tobą, zawsze, wszędzie.

Choć nie jestem milionerem, choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, ani ubrań od Versace. W piłkę nie gram jak Gadocha, to nad życie Ciebie kocham!

Raz są w roku Walentynki, więc dla swojej Katarzynki, moc uścisków niesie wciąż, zakochany wiecznie – mąż.

W tym szczególnym Dniu Najważniejszej osobie w moim życiu chce powiedzieć, że bez wzgledu na to co przyniesie przyszłość, Jesteś i będziesz już na zawsze częscią mojego życia…

W dniu świętego Walentego Życzę Ci byś miała tego Kto Ci taką kartkę wyśle I cieplutko Cię uściśnie Aby zawsze kochał Ciebie I by było wam jak w niebie

 

„Życzymy Ci, abyś Dzień Miłości spędził(a) w radości i pomyślności
a te marzenia co chowasz w ukryciu niech Ci wyznaczą drogę szczęścia w życiu…
Wszystkiego naj z okazji Walentynek”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>