22-10-2011 W play już 6,5 mln użytkowników

Coraz więcej użytkowników telefonów komórkowych decyduje się na skorzystanie z promocyjnych ofert sieci PLAY

Operator sieci Play w zaprezentowanych ostatnio wynikach za trzeci kwartał pokazał że już 6,5 mln użytkowników korzysta z usług ich sieci komórkowej. Liczą również na dalszy wzrost, w gorącym okresie świątecznym. Pomóc w tym mają między innymi nowe promocje.

Ten rok operator planuje zakończyć liczbą 7 mln użytkowników. Pomóc w tym mają m.in. nowe oferty promocyjne, które Play zaprezentuje w najbliższym czasie.

Play poinformował także, że do programu TestujSmartfona.pl zapisało się już 150 tys. testerów. Z badań operatora wynika, że 70 proc. testerów to klienci konkurencji, z czego większość to klienci sieci Orange. (90 proc. testerów wyraża zadowolenie z uczestnictwa w programie.

Operator utrzymuje także pozycje lidera na rynku przenoszonych numerów (MNP). Aż 71 proc. przenoszonych numerów w ostatnich 9 miesiącach pozyskał właśnie Play. Według Play startery Red Bull Mobile stanowią już 1/8 sprzedawanych kart pre-paid.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>