03-04-2013 tuBiedronka: Nowe stawki za połączenia i SMS-y

Od 22 kwietnia br. sieć komórkowa tuBiedronka wprowadzi nowe niższe ceny za rozmowy do wszystkich sieci – 0,19 PLN. Połączenia i SMS-y do Użytkowników tuBiedronka będą bezpłatne.

Połączenia krajowe Cena
Połączenia do Użytkowników Usługi tuBiedronka bezpłatne
Połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w krajuw kraju 0,19 PLN
SMS do Użytkowników Usługi tuBiedronka w kraju bezpłatny
SMS krajowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych 0,12 PLN
SMS krajowy na krajowe numery sieci stacjonarnych 1,00 PLN
MMS krajowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych lub na adres e-mail (za każde 100kB) 0,41 PLN

Jeśli nie podano inaczej, za każde rozpoczęte 15 sekund połączenia krajowego naliczana jest opłata w wysokości 1/4 stawki minutowej.

Usługa pakietowej transmisji danych: 0,12 PLN.
Opłata, naliczana jest za każde rozpoczęte 100kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP); 1kB= 1024B. Po zakończeniu połączenia lub o godz. 24:00 dane są zaokrąglane w górę, do pełnej jednostki taryfikacyjnej – 100kB.

Cennik Usług Telekomunikacyjnych w Usłudze tuBiedronka, obowiązujący dla klientów realizujących pierwsze połączenie z użyciem karty SIM tuBiedronka (co jest równoznaczne zawarciu umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w drodze czynności faktycznych, nie w formie pisemnej) od dnia 19 marca 2013 r. począwszy. Dotychczasowy cennik pozostaje ważny dla klientów, którzy rozpoczęli korzystanie z karty SIM tuBiedronka przed dniem 19 marca 2013r.

Cennik Usług Telekomunikacyjnych w Usłudze tuBiedronka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>