01-10-2013 Truphone: Nowy operator wchodzi do Polski

truphoneMiędzynarodowy operator komórkowy stworzony z myślą dla biznesu ogłosił swoją premierę w 3 kolejnych krajach: Polska, Niemcy i Hongkong dołączyły do Truphone Zone. Od teraz pracownicy międzynarodowych firm nie muszą martwić się o wysokie rachunki telefoniczne spowodowane opłatami roamingowymi.

Strefa Truphone Zone to obszar, w którym użytkownicy biznesowi korzystają z usług telekomunikacyjnych: połączeń, SMS-ów i Internetu bez ponoszenia opłat roamingowych. Wewnątrz strefy wszystkie połączenia traktowane są jak lokalne, co pozwala pozostać w stałym kontakcie, bez obaw o wysokie koszty rachunków telefonicznych. Dotychczas w Truphone Zone znajdowały się już: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Holandia i Australia.

Jesteśmy pierwszą i jedyną globalną siecią bez granic. Objęcie trzech nowych krajów Truphone Zone, stanowi realizację kluczowego celu na drodze do zniesienia barier w międzynarodowej komunikacji biznesowej. Z każdym nowo wprowadzonym krajem, nasi klienci odnoszą korzyści wynikające z dostępu do wspólnego międzynarodowego obszaru. W tym roku rozszerzyliśmy Truphone Zone do siedmiu państw zajmujących znaczącą pozycję w globalnej społeczności biznesowej. Ponadto sieć Truphone obejmuje 220 krajów, w których oferuje usługi telefonii komórkowej analogicznie do innych operatorów, także po obniżonych stawkach – podkreśla Steve Robertson, prezes Truphone.

Truphone umożliwia posiadanie kilku zagranicznych numerów telefonów przypisanych do jednej, inteligentnej i międzynarodowej karty SIM. Inteligencja karty polega na tym, że loguje się u dostępnych operatorów jak lokalny numer i zapewnia lepszą jakość połączeń oraz rozliczanie rozmów za granicą według korzystnych stawek lokalnych.

Co więcej, technologia Smart Caller ID firmy Truphone gwarantuje, że podczas każdego połączenia na ekranie odbiorcy wyświetlany jest zawsze lokalny dla niego numer telefonu. W przypadku chęci oddzwonienia, osoba po drugiej stronie nie musi martwić się o koszty połączenia – będzie ono zawsze lokalne. Stawki są zatem korzystne dla obu stron.

Klienci Truphone mogą również korzystać z lokalnego transferu danych, pozbawionego opłat roamingowych, co pozwala na utrzymanie stałego kontaktu z pracownikami.

Oferta międzynarodowa dla firm przedstawia się następująco:

Taryfa Plan 300 Plan 500 Plan 1000 Plan 2000
Abonament 150 zł 200 zł 300 zł 450 zł
Minuty 300 500 1000 2000
SMS-y 300 500 1000 2000
Internet 300 MB 500 MB 1 GB 2 GB

Dostępne są także tańsze pakiety i taryfy z limitami obejmującymi tylko Polskę. Pełny cennik oferty prezentujemy poniżej.

W Polsce Truphone działa jako MVNO w sieci P4 (oraz roamingu krajowym P4 w T-Mobile). Wszystkie ceny netto, bez VAT – także w poniższej ulotce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>