19-07-2012 Tajemnicze Kody wracają w Orange na abonament

Tajemnicze Kody ponownie pojawiają się w sieci Orange, tym razem promocja skierowana jest do abonamentowych użytkowników sieci. W ramach promocji będą mogli otrzymywać nagrody w postaci pakietów na transmisje danych, SMS-ów i MMS-ów oraz bezpłatnych minut.

Tajemnicze Kody to podobnie jak wcześniej, zabawa polegająca na wyszukiwaniu Tajemniczych Kodów umieszczanych co kilka dni, w różnych, związanych z Orange miejscach internetu, czyli np. na stronie www.orange.pl, platformie blogowej czy profilu Orange na facebooku.
Znalezione kody wystarczy wysyłać SMS-em pod związany z nim bezpłatny numer.
80103 jeśli bonusem są minuty do Orange
80409 jeśli bonusem są minuty do Wszystkich
80104 jeśli bonusem są SMSy do Orange
80105 jeśli bonusem są SMSy do Wszystkich
80408 jeśli bonusem jest pakiet danych

Informację o właściwym numerze, podobnie jak wskazówki ułatwiające wyszukiwanie kodów, będzie można znaleźć w na naszej stronie. Za każdy z nich można dostać jeden z bonusów przewidzianych w promocji.

W promocji Tajemnicze Kody mogą wziąć udział klienci korzystający z ofert: Orange Abonament, Delfin w Orange, Pelikan w Orange, Pantera w Orange, Delfin II w Orange, Pelikan II w Orange, Pantera II w Orange. Każdy uczestnik zabawy może wysłać wiele, różnych kodów, przy czym każdy z kodów może wykorzystać tylko jeden raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>