11-06-2012 T-Mobile wymienia całą sieć na 3G

Główni decydenci w komórkowej sieci T-Mobile poinformowali, że do 2014 roku zapewnią dostęp do szybszego internetu mobilnego w całej Polsce. Obecnie trwa wymiana całej infrastruktury.

T-Mobile rozpoczyna świętowanie swojego pierwszego roku w Polsce. Operator dla swoich klientów przygotował między innymi urodzinowe promocje z rabatem na abonament oraz gwarancją niskiej ceny. Podczas podsumowania pierwszego roku obecności T-Mobile w Polsce, prezes operatora zapowiada, że realizację jednego z największych projektów telekomunikacyjnych w kraju. Celem jest zapewnienie wszystkim klientom dostępu do szybkiego internetu mobilnego.
Budowa sieci ma zakończyć się w 2014 roku, jednak szef T-Mobile Polska zapewnia, że zasięg 3G w całej Polsce będzie osiągalny szybciej. Najwcześniej nową jakość będzie można poczuć na tzw. ścianie wschodniej (od Suwałk po Rzeszów) oraz na zachodzie (od Szczecina po Zieloną Górę).

Operator podtrzymuje także swoje zapowiedzi wprowadzenia na rynek usługi, która będzie „wycinała” reklamy przy przeglądaniu stron internetowych. Sieć T-Mobile zapewnia, że technologicznie jest gotowa do wprowadzenia takiego rozwiązania, ale decyzja w tej sprawie podjęta zostanie, gdy jakość internetu będzie spadała z powodu zbyt dużej transmisji danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>