10-09-2013 T-Mobile: Nowa oferta na kartę o nazwie Frii

tmobileZ dniem 9 września T-Mobile na kartę wprowadził nową, elastyczną ofertę, która zapewnia Użytkownikom możliwość jej idealnego dopasowania do swoich potrzeb.

Do wyboru są trzy opcje:

– 0zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah,

– 0zł za SMSy do wszystkich sieci

– 0zł za Internet w telefonie.

Wybierając jedną z nich, Klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować przez cały okres ważności konta, nawet przy stanie 0zł na koncie.

Klient ma możliwość zmiany wybranej opcji. Oznacza to, że w dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna lepiej odpowiadające jego potrzebom. Nowe podejście do rozliczania usług to oszczędność i jasne reguły.

To dopiero początek nowości, startuje także nowa oferta dla tych którzy pragną korzystać z Internetu bez obaw o koszty. To nowy pakiet startowy Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start skierowany do użytkowników laptopów i tabletów.

Pakiet startowy zawiera aktywną Ofertę Internet 250 MB na dzień:

  • W każdym dniu, w którym Klient korzysta z Internetu otrzyma 250 MB na transfer danych za jedyne 2 zł dziennie;
  • Opłata Dzienna pobierana jest z konta tylko w dniu, w którym Klient korzysta
  • z Internetu
  • Po przekroczeniu 250 MB Klient nadal korzysta z Internetu (przy zwolnionej prędkości transferu danych) bez dodatkowych kosztów do końca dnia.

 

Dodatkowo klienci mogą korzystać z dodatkowych pakietów obniżających koszty i pozwalających jeszcze dokładniej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. Pakiet danych 250MB na 1 dzień kosztuje zaledwie 2 zł. Pakiety 30 dniowe to koszt odpowiednio: 10 złotych za 1 GB, 20 zł. za 3 GB i 30 zł. za 6 GB. Klienci mogą aktywować również, pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, lub do T-Mobile i Heyah za 5 zł. Dostępne są również pakiety 120 i 600 minut do T-Mobile i Heyah lub 30 i 60 minut do wszystkich, w cenie odpowiednio 5 i 10 zł. Pakiety obowiązują przez miesiąc od momentu uruchomienia i naliczane są cyklicznie, o ile klient z nich nie zrezygnuje.

Nowością w nowej ofercie jest dołączenie bazy klientów Heyah do bazy klientów T-Mobile i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co dla klientów oznacza niższe koszty.

Wraz z wprowadzeniem nowej oferty do sprzedaży trafiają nowe startery T-Mobile na kartę oraz Internet na kartę w T-Mobile przygotowane w nowej wizualizacji. Na rynek trafi również zestaw Internet na kartę w T-Mobile z modemem Huawei E3131 W atrakcyjnej cenie 99zł.

Od 9 września obowiązują również nowe zasady doładowań:

Doładowanie Okres ważności
5 – 9 zł 5 dni
10 – 24 zł 10 dni
25 – 49 zł 31 dni
50 – 100 zł 100 dni

Obecni Klienci, jak również Klienci którzy zakupią dowolny starter dostępny w sieci sprzedaży mogą w każdej chwili zmienić swoją dotychczasową ofertę na nową taryfę.

Wprowadzeniu nowej oferty będzie towarzyszyć rozpoczynająca się 11 września kampania. Kampania będzie obecna w telewizji, kinach, radiowo, Internecie oraz BTL w punktach sprzedaży. Projekt zrealizowany został przez agencję Saatchi&Saatchi oraz dom mediowy Starcom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>