29-08-2011 T-Mobile: E-booki na PC i smartphona z Androidem

Sieć T-Mobile uruchomiła elektroniczną księgarnię zawierającą ponad 1700 pozycjami e-booków. Można je ściągnąć na komputer lub bezpośrednio na smartphone z androidem. Księgozbiór zawiera różnorodne pozycje od lektur szkolnych, poprzez klasyków, do najnowszych bestsellerów.

W ofercie wirtualnej księgarni znajdują się zarówno pozycje płatne jak i darmowe. Przed zakupem danej pozycji jest możliwość pobrania jej wersji demo, ułatwiającej podjęcie decyzji o zakupie.

Dla osób regularnie kupujących książki dostępna jest także atrakcyjna opcja subskrypcji, w której co miesiąc, za stałą kwotę 14,99 zł czytelnik może kupić jedną, dowolną książkę z grupy subskrypcyjnej o wartości nawet ponad 30 złotych. Płatność za książki doliczana jest do rachunku telefonicznego abonenta.

Wirtualna księgarnia jest dostępna na stronie www.ebooki.t-mobile.pl/. Na stronie dostępne są również aplikacje umożliwiające czytanie e-booków zarówno na komputerze i smartphonie. Możliwość synchronizacji książek pomiędzy tymi urządzeniami, jest dodatkowym atutem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>