09-06-2011 Rok bezpłatnych rozmów już możliwe w T-Mobile na kartę

Od 8 czerwca 2011 roku – komórkowa sieć T-Mobile w ramach oferty Tak Tak T-Mobile na kartę wprowadziła nowy produkt – „Starter Między Nami”, który zawiera dwie karty SIM z dwoma kolejnymi numerami w sieci T-Mobile.
„Starter Między Nami” oferuje bezpłatne rozmowy pomiędzy dwoma numerami zawartymi w pakiecie przez rok od momentu aktywacji pierwszego z nich. Ta funkcjonalność jest dostępna bez żadnych dodatkowych opłat i bez potrzeby doładowywania obu kont przez cały rok. Połączenia między numerami są bezpłatne przez pierwsze pół godziny rozmowy, po jej przekroczeniu naliczana jest opłata 30 groszy za jedną minutę. Liczba bezpłatnych rozmów w ciągu każdego dnia jest nieograniczona.

Ponadto każda karta SIM sprzedawana w ramach „Startera Między Nami” posiada roczną ważność konta na połączenia wychodzące oraz o miesiąc dłuższą na połączenia przychodzące. Cena startera to 29 złotych, a na każdej z kart od momentu aktywacji dostępna jest kwota 10 złotych.

Klienci, którzy korzystający z tej oferty mają także możliwość prowadzenia rozmów w ramach ofert „Zawsze blisko” oraz „Wszędzie rozmawiaj”.

3 myśli nt. „Rok bezpłatnych rozmów już możliwe w T-Mobile na kartę

  1. Pingback: Wiadomości » Blog Archive » Rok bezpłatnych rozmów

  2. Pingback: Świeżutkie treści prosto z sieci. » Blog Archive » Telefon na kartę przez rok bez opłat

  3. Pingback: Telefon na kartę przez rok bez opłat | Sale weselne bytom, domy weselne bytom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>