05-10-2011 Roczna ważność konta także w Heyah

Tak samo jak w TakTak T-Mobile, tak i w Heyah wkrótce ważność konta dla połączeń wychodzących będzie przedłużana na nowych zasadach.
Wystarczy wykonane lub odebrane połączenie telefoniczne, wysłany lub odebrany SMS, połączenie z Internetem aby ważność konta została automatycznie wydłużona na 12 miesięcy. po wykonaniu bądź odebraniu połączenia lub SMS-a.
W związku powyższą ofertą użytkownicy Heyah mają konto ważne zawsze, gdy tylko korzystają z telefonu.

Oferta obowiązuje od 6.10.2011 roku do odwołania, jednak nie dłużej niż do 9.10.2013 r. i dotyczy zarówno obecnych jak i nowych klientów.

3 myśli nt. „Roczna ważność konta także w Heyah

  1. readyk Autor wpisu

    Każdy Użytkownik Heyah, korzystający z taryfy Nowa Heyah lub Taryfy Pakietowej, który w okresie obowiązywania oferty wykona lub odbierze połączenie, wyśle lub odbierze SMSa, MMSa lub skorzysta z pakietowej transmisji danych będzie miał automatycznie i bezpłatnie przedłużona ważność konta na połączenia wychodzące na okres 12 miesięcy.
    Aktywacja Oferty na kontach Użytkowników Heyah nastapi automatycznie w ciagu 72 godzin liczac od
    momentu wystapienia na koncie Klienta jednego z powyższych zdarzeń i zostanie potwierdzona bezpłatnym SMSem od Operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>