24-09-2012 Red Bull Mobile: Nowy starter z nielimitowanymi SMS-ami i Internetem

Sieć komórkowa Red Bull Mobile (działająca w oparciu o infrastrukturę Play) wprowadza na rynek nowy starter o wartości 5 zł, który oferuje nielimitowany internet oraz SMS-y do wszystkich sieci.

Nowy starter Red Bull Mobile na kartę o wartości 5 zł, został zaprezentowany 23 września podczas Wyścigu Mydelniczek Red Bull. Głównymi jego zaletami jest nielimitowany Internet oraz nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci po doładowaniu.
Nielimitowany Internet – jak w obecnym starterze jest bezpieczny (nie ma nieprzewidzianych wydatków) i przyznawany w formie pakietów po doładowaniu.

Nielimitowane SMS-y – do wszystkich to dostępne przez 30 dni po wpisaniu kodu i doładowaniu w sumie za minimum 30 złotych w danym miesiącu kalendarzowym.

Szczegóły w tabelce poniżej:

Jedna myśl nt. „Red Bull Mobile: Nowy starter z nielimitowanymi SMS-ami i Internetem

  1. Użytkownik RBM

    Niestety w RBM – Play to jeden wielki wałek i oszukiwanie klientów korzystających z internetu mobilnego!
    Osobiście po wielokrotnych doładowaniach, które obecnie na moim koncie = 230zł., nadal nie mogę w swobodny sposób wykorzystywać GB adekwatnych do posiadanych środków na koncie – Play tylko ciągle skomli o kolejne doładowanie, co w takich okolicznościach jest niczym innym jak ZŁODZIEJSTWEM I WYŁUDZANIEM KASY!!! NIE POLECAM!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>