09-04-2013 Red Bull Mobile: Nowy starter z darmowym YouTube

Sieć komórkowa Red Bull Mobile od kilku dni wprowadziła na rynek nowy, darmowy starter mobilnej telefonii na kartę, który pozwala między innymi na darmowy dostęp do YouTube. Jednocześnie startuje nowa promocja Red Bull Mobile na kartę free.

Nowa oferta Red Bull Mobile na kartę free to przede wszystkim:
– 1 zł do wydania na wszystkie usługi zawarte w Cenniku
– 3 zł do wydania na krajowe rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych
– 29 gr za minutę do wszystkich sieci
– 9 gr za SMS do wszystkich sieci
– 19 gr za MMS do wszystkich sieci

Nowa oferta to także darmowy YouTube w telefonie. Wystarczy, że użytkownik w telefonie stronę m.redbullmobile.pl i w sekcji Darmowy YouTube kliknie „Chcę wziąć udział”. W ramach promocji można oglądać filmy na www.youtube.pl, m.youtube.pl oraz przez aplikację YouTube bez opłat za transmisję danych.

Kolejną zaletą oferty jest ekstra bonus w postaci darmowego i nieograniczonego dostępu do internetu po każdym doładowaniu. W ramach doładowania użytkownik otrzymuje darmowe pakiety MB:

  • 5-9 zł – 10 MB
  • 10-24 zł – 100 MB
  • 25-49 zł – 1 GB
  • 50 zł lub więcej – 2 GB

Kolejną opcją są nielimitowane SMS-y po doładowaniu.

W celu jej skorzystania należy wpisać krótki kod *111*297*1#, a następnie doładować się za minimum 30 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Dzięki temu otrzymamy pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich ważny 30 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>