21-11-2014 Promocja T-Mobile: Więcej z T-Mobile na kartę

tmobileSieć komórkowa T-Mobile Polska, przygotowała nową promocję „Więcej z T-Mobile na kartę” w ramach której można otrzymać promocyjną kwotę – o łącznej wartości 180 zł – w postaci cyklicznych doładowań po 20 zł miesięcznie przez 9 miesięcy kalendarzowych.

Nagroda jest do wykorzystania na połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Niniejsza Oferta dostępna jest dla Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z jakiejkolwiek taryfy objętej jedną z następujących grup taryf: Hot, Tak Tak HOT, Nowy Tak Tak, Happy, Frii, którzy otrzymają od Operatora zaproszenie do wzięcia udziału w Ofercie, w jeden z poniższych sposobów – tj. za pośrednictwem:

  • konsultantów: Biura Obsługi Użytkownika lub Punktów Sprzedaży T-Mobile – wiadomości SMS.
  • samoobsługi *9602

Nagroda, o której mowa powyżej będzie przyznawana Użytkownikowi po spełnieniu łącznie następujących warunków i w następującej kolejności:

  • Mobile
  • Użytkownik ma aktywne konto na połączenia wychodzące.
  • Użytkownik będzie zasilał konto jednorazową kwotą minimum 25 zł w miesiącu kalendarzowym, w którym chce otrzymać Nagrodę.

Aktywowanie Oferty przez Użytkownika jest możliwe w ciągu 30 dni od skierowania do Niego oferty przez Operatora, ale nie później niż do ostatniego dnia trwania niniejszej Oferty.

Zasilanie konta może odbywać się dowolną metodą doładowania dostępną w T-Mobile.

Po doładowaniu konta w danym miesiącu kalendarzowym jednorazową kwotą 25 zł lub więcej, do konta Użytkownika zostanie dodana automatycznie Nagroda w wysokości 20 Złotówek. Nagrody będą dodawane przez 9 miesięcy kalendarzowych, raz w miesiącu, Nagroda zostanie przyznana w ciągu 72 godzin i zostanie potwierdzona SMSem. W miesiącu przystąpienia Użytkownika do niniejszej Oferty, jako spełniające warunki Oferty będzie brane pod uwagę wyłącznie doładowanie następujące po aktywacji Oferty.

Niespełnienie warunku Oferty związane z brakiem doładowania konta w danym miesiącu kalendarzowym jednorazową kwotą minimum 25 zł nie powoduje wykluczenia Użytkownika z Oferty, jak również nie powoduje zmniejszenia ilości cykli, w których Nagroda ma być przyznana. Nagroda zostanie przyznana w kolejnym miesiącu, w którym zostanie spełniony warunek opisany w pkt.

Promocyjne Złotówki można wykorzystać wyłącznie na krajowe połączenia głosowe wykonywane na krajowe numery sieci komórkowych oraz stacjonarnych oraz SMS-y wykonywane na krajowe numery sieci komórkowych i w szczególności nie dotyczą połączeń/SMS wykonywanych w roamingu, połączeń połączeń/SMS międzynarodowych, połączeń/SMS wykonywanych na numery usługowe, specjalne, premium oraz połączeń przekierowanych.

Złotówki rozliczane są przed zgromadzoną na koncie kwotą w Złotych, ale po innych dostępnych Ofertach na koncie Użytkownika.

W przypadku posiadania przez Użytkownika Złotówek przyznanych w ramach innych ofert, środki te sumują się z Złotówkami przyznanymi w ramach niniejszej Oferty, a termin ważności takiej sumy pozostaje bez zmian.

Promocyjne Złotówki nie przedłużają ważności konta.

Regulamin „Więcej z T-Mobile na kartę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>