17-12-2012 Promocja T-Mobile: Potrójne doładowanie w T-Mobile na kartę

Sieć T-Mobile przygotowała nową promocję dla swoich  Abonentów pre-paid, którzy wysyłając do nich SMS-a z zaproszeniem do udziału w Promocji. W ramach której, można otrzymać bonusy do wykorzystania w sieci T-Mobile.

Warunkiem otrzymania promocyjnego bonusa jest wysłanie bezpłatnego SMSa o treści TAK na numer 80404 w okresie trwania promocji.

Klienci, którzy uzupełnią swoje konto, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilą konto odpowiednią kwotą, otrzymają od T-Mobile potrojenie wartości drugiego doładowania. Kwota promocyjnego doładowania może zostać wykorzystana na rozmowy, SMS-y i MMS-y w sieci T-Mobile oraz na pakietową transmisję danych.

Promocyjny bonus w ramach Oferty będzie przyznany w postaci Złotówek do T-Mobile, których wartość i termin ważności będą zależne od wartości drugiego doładowania.

Uwaga! Skorzystanie z Oferty wiąże się jednocześnie z wyłączeniem na koncie oferty promocyjnej „ROK ważności konta po każdej rozmowie”, a nowa data ważności wynosi 31 pełnych dni kalendarzowych. Następnie ważność konta jest przedłużana zgodnie z zasadami opisanymi w cenniku doładowań, właściwym dla posiadanej taryfy.

Regulamin Promocyjnej Oferty Świątecznej w T-Mobile na kartę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>