18-11-2014 Promocja T-Mobile: Pakiet 3 razy po 30 minut

tmobileW okresie do dnia 15.12.2014, T-Mobile Polska proponuje Pakiet „30 minut w prezencie” dla Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z jednej z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot.

W ramach Oferty Klientowi zostaną przyznane bezpłatnie promocyjne pakiety minut (3 razy po 30 minut) możliwe do wykorzystania na połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci.

Aby otrzymać Bonus, należy wyrazić zgodę na przystąpienie do Oferty poprzez odesłanie zwrotnej wiadomości SMS o treści TAK na propozycję przystąpienia do Oferty złożoną Klientowi przez Operatora za pomocą wiadomości SMS. Czas na odesłanie SMSa przez Klienta wynosi 14 dni licząc od dnia otrzymania przez niego propozycji po raz pierwszy, ale nie później niż do 15.12.2014r.

Pierwszy pakiet 30 minut w ramach Bonusu zostanie dodany do konta Klienta w ciągu 7 dni od spełnienia wszystkich warunków jego otrzymania, a następnie jeszcze dwukrotnie, w odstępach co 30 dni. Łącznie Klient otrzyma 3 razy pakiet 30 minut do wszystkich sieci.

W każdym przypadku ze względu na uwarunkowania techniczne Operator zastrzega sobie prawo do wydłużenia okresu przyznania pakietu w ramach Bonusu o dodatkowe 72 godziny. W przypadku Klientów przebywających na roamingu, czas ten może zostać wydłużony do 14 dni. Bonusy będą przyznawane nie dłużej niż do 15.12.2014r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>