08-08-2014 Promocja T-Mobile i Heyah: 20 proc. więcej za doładowanie w sieci Biedronka

tmobileT-Mobile Polska do dnia 31.08.2014 r. oferuje Użytkownikom T-Mobile na kartę i Heyah dodatkowe zasilenie konta o wartości 20% kwoty dokonanego przez Klienta doładowania zakupionego w sklepie sieci Biedronka.

Każdy Użytkownik T-Mobile na kartę i Heyah na kartę, który w okresie trwania Oferty zakupi kupon doładowujący o dowolnej wartości w sklepie sieci Biedronka i uzupełni konto Heyah na kartę, otrzyma Bonus w postaci środków pieniężnych w wysokości 20% wartości doładowania.
Środki pieniężne przyznane w ramach Bonusu są sumowane z kwotą środków pieniężnych na koncie i tworzą wraz z nimi jednolitą pulę środków pieniężnych.

Jedna myśl nt. „Promocja T-Mobile i Heyah: 20 proc. więcej za doładowanie w sieci Biedronka

  1. Edmund

    Następna ściema i robienie z klienta głupka Polecam przeczytanie tego artykułu wyżej gdzie tu pisze że jednemu na karte się należy a drugiemu nie.To delikatnie mówiąc b,nieładnie jak na taką firmę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>