10-06-2013 Promocja T-Mobile: 20 proc. więcej za doładowanie 25 zł

Operator komórkowy T-Mobile przygotował na wakacje nową promocję ważną do 31.07.2013r. W ramach promocji Użytkownicy T-Mobile na kartę otrzymują dodatkowe zasilenie konta o wartości 20% kwoty dokonanego doładowania, zakupionego w sklepie sieci Ruch lub punkcie sprzedaży detalicznej, za pośrednictwem terminala obsługiwanego przez bluepay s. a.

Warunkiem skorzystania z niniejszej promocji jest zakup jednostkowego doładowania T-Mobile w formie kuponu elektronicznego o nominale 25 zł z VAT, oraz uzupełnienie konta T-Mobile na kartę kwotą powyższego doładowania.

Klient może wielokrotnie otrzymać Premię Promocyjną, w zależności od liczby dokonanych przez niego doładowań uprawniających do jej otrzymania.

Dodanie Premii Promocyjnej do konta Klienta zostanie potwierdzone SMS-em.

Wartość środków pieniężnych przyznawanych w ramach Premii Promocyjnej wynosi 20% wartości doładowania tj. 5 zł z VAT.

Środki przyznane w ramach Premii Promocyjnej są sumowane z kwotą środków PLN na koncie.

Warunkiem korzystania ze środków przyznanych w ramach Premii Promocyjnej jest posiadanie ważnego konta na połączenia wychodzące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>