26-11-2012 Promocja Plus: Starter Muzyka

Od 23 listopada sieć Plus wprowadziła nowy limitowany prepaidowy Starter Muzyka w Telefonie. To wyjątkowe i jedyne tego typu rozwiązanie na rynku przeznaczone dla młodych osób, w życiu których muzyka ma wyjątkowe znaczenie.

Starter Muzyka w Telefonie to możliwość ściągnięcia za darmo dwudziestu pięciu utworów z portalu Muzodajnia.pl, np. całej najnowszej płyty Rihanny pod tytułem „Unapologhetic”.

W zestawie znajduje się karta pamięci MicroSD 4 GB oraz pasująca zarówno do smartfonów, jak i do telefonów starszego typu, karta Micro SIM z adapterem.

Starter muzyczny to również atrakcyjna taryfa Plus na Kartę oraz możliwość korzystania z szeregu rozwiązań obniżających koszty, w tym między innymi z nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci za 3 grosze. Wykaz usług dostępnych w Plus na Kartę znajduje się tutaj. Starter Muzyka w Telefonie jest promocją limitowaną i pula dostępnych zestawów jest ograniczona. Ich dystrybucja odbywa się przez Salony Empik oraz  Salony Firmowe i Punkty Sprzedaży Plusa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>