21-11-2012 Promocja Plus: Starter smartfonowy

Komórkowa sieć Plus z dniem 22 listopada wprowadzi na rynek nowy rodzaj startera skonfigurowanego specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów.

W ramach promocyjnej oferty Plusa za ok. 8,7 zł/miesiąc otrzymamy 600 MB. Usługi dostępne na Nowym Starterze Smartfonowym, nie można aktywować na innych ofertach prepaid. Natomiast korzystając ze Startera Smartfonowego można skorzystać z innych usług obniżających koszty, które są dostępne w Plus na Kartę, m.in: Nielimitowane rozmowy w Plusie, Wybrane numery w Plusie, Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3gr, Rok ważności konta itd.

Dla użytkowników wymagających karty Micro Sim, Plus przygotował zestaw z kwotą 25zł na start.

Starter Smartfonowy w Plus na Kartę jest promocją limitowaną i pula dostępnych zestawów jest ograniczona. Ich dystrybucja odbywać się będzie przez Salony Firmowe i Punkty Sprzedaży Plusa, wybrane komisy oraz wybrane punkty sprzedaży prasy i towarów FCMG (np. Inmedio, Relay, Kolporter).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>