15-03-2013 Promocja Plus na kartę: No Limit dla przyjaciół z Facebooka

Sieć komórkowa Plus przygotowała nową promocję dla swoich użytkowników na kartę. Od 14 do 28 marca 2013 roku klienci Plus na Kartę korzystający z Facebooka otrzymają możliwość otrzymania za darmo usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Dla najaktywniejszych Plus przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Aby skorzystać z nowej promocyji „No Limit z Facebookiem” należy zarejestrować się za pomocą aplikacji pod adresem www.facebook.com/plus i założyć Zespół uczestników. Założyciel – Kapitan Zespołu ma za zadanie wysłać zaproszenia do swoich znajomych, którzy korzystają z Plus na Kartę aby skompletować swój Zespół. Może on liczyć do 5 osób. Osoba zaproszona do grupy powinna potwierdzić swoje uczestnictwo w Zespole, podając numer swojego telefonu Plus na Kartę.

W czasie trwania akcji „No Limit z Facebookiem” każdy z uczestników powinien zasilić swoje konto Plus na Kartę dowolną kwotą. Jednak każde takie zasilenie będzie premiowane:

  • Kapitan Zespołu otrzymuje 5 dni usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych, jeśli przynajmniej jeden z członków Zespołu i on sam zasili swoje konto;
  • Członek Zespołu otrzymuje 24 godziny usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych, jeśli przynajmniej raz zasili swoje konto.

Darmowe dni z No Limit zostaną przyznane po zakończeniu zabawy, a ich aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em.

Nagrodami specjalnymi są tablety Modecom FreeTAB 9701 HD X1 dla Kapitana i Członków Zespołu, który dokona w czasie trwania Akcji zasileń o łącznej największej wartości.

Regulamin Akcji „No Limit z Facebookiem”

Jedna myśl nt. „Promocja Plus na kartę: No Limit dla przyjaciół z Facebooka

  1. Olczi

    Jest kolejna internetowa promocja, dowiedziałam się jak tylko doładowałam swojego simplusa. Promocja trwa do dzisiaj albo do wyczerpania zapasów, obowiązuję w Simplusie i 36i6 . Dla korzystających z aplikacji IKO – kto doładuje telefon w ipko za 25 zł / 35 zł otrzyma internet na karte o wartości 9zł / 15 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>