18-05-2012 Promocja Plus na kartę: Internet w telefonie

Komórkowa sieć Plus wprowadziła nową ofertę promocyjną skierowaną do użytkowników taryfy Plus na kartę. W ramach nowej promocji za 7zł/ miesięcznie  otrzymujemy pakiet internetowy.

Internet w telefonie za 7 zł miesięcznie. Możesz także wybrać pakiet jednodniowy tylko za 2 zł.

Teraz w Plusie na Kartę nie musisz obawiać się wysokich kosztów internetu w komórce. Dzięki pakietom internetowym Non Stop za internet w telefonie nie zapłacisz miesięcznie więcej niż tyle, ile zapłaciłeś za pakiet.

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z pakietów internetowych Non Stop, dajemy Ci możliwość wypróbowania Pakietu internetowego 7 zł Non Stop przez pierwszy miesiąc bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać, wpisz *136*01*04# i naciśnij  a następnie w ciągu 30 dni aktywuj Pakiet internetowy 7 zł Non Stop (*136*11*13#) a przez pierwszy miesiąc opłata nie będzie pobrana.

Jak to działa?

To proste, kupując pakiet internetowy Non Stop, otrzymujesz określoną liczbę MB, które możesz wykorzystać na ściąganie i wysyłanie danych. Po jej przekroczeniu prędkość transferu może spaść, ale nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów za dalszą transmisję danych na terenie Polski.

Pakiet Ilość danych dostępnych przy pełnej prędkości Cena Pakietu Kod włączający Pakiet Kod wyłączający Pakiet
Pakiet internetowy 2 zł Non Stop

(jednodniowy)

100 MB 2 zł/

1dzień

*136*11*14# *136*00*14#
Pakiet internetowy 7 zł Non Stop 100 MB 7 zł/

31 dni

*136*11*13# *136*00*13#
Pakiet internetowy 9 zł Non Stop 150 MB

 

9 zł/

31 dni

*136*11*11# *136*00*11#
Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 500 MB 15 zł/

31 dni

*136*11*12# *136*00*12#

Ważne informacje!

  • Jeśli prędkość zostanie ograniczona dostaniesz wiadomość SMS
  • Pełną prędkość można przywrócić kupując ponownie Pakiet – wyłączając i włączając go ponownie
  • Wykorzystanie Pakietu można sprawdzić wpisując na klawiaturze kod *136#
  • Pakiety za 7, 9 i 15 zł odnawiają się co 31 dni (744 godziny). Oznacza to, że wystarczy je aktywować raz, a my co miesiąc automatycznie włączymy je za Ciebie, tak abyś nie musiał zawracać sobie głowy pamiętaniem o nich.
  • Jeśli korzystasz już z innych usług obniżających koszty za transmisje danych, sprawdź w regulaminie promocji kolejność ich wykorzystania.

Jaki pakiet pasuje Tobie?

Pakiet Kiedy wybrać
Pakiet internetowy 2 zł Non Stop Jeżeli lubisz dużo korzystać z internetu, ale tylko od czasu do czasu.
Pakiet internetowy 7 zł Non Stop Jeśli od czasu do czasu przeglądasz stron internetowe w Twoim telefonie i sporadycznie korzystasz z komunikatorów lub  maila.
Pakiet internetowy 9 zł Non Stop Jeśli z internetu w telefonie korzystasz codziennie, a oprócz stron WWW i maili, pobierasz pliki MP3 i zdjęcia oraz korzystasz z nawigacji w telefonie i innych aplikacji wymagających połączenia z internetem.
Pakiet internetowy 15 zł Non Stop Jeśli z Internetu w telefonie korzystasz wyjątkowo dużo – wielokrotnie przeglądając strony internetowe, odbierasz i wysyłasz maile wraz z załącznikami, korzystasz online z nawigacji w telefonie i  innych aplikacji.

Dzięki Pakietom internetowym możesz obniżyć i kontrolować koszty korzystania z internetu w komórce. Wykorzystaj w pełni wykorzystać możliwości Twojego telefonu i wybierz pakiet odpowiedni do Twoich potrzeb. Jeżeli nie wiesz, co potrafi Twój nowy telefon internetowy.

Pamiętaj!

  • Aktywacja Pakietu jest możliwa pod warunkiem posiadania dodatniej wartości konta pokrywającej w całości opłatę za aktywację wybranego pakietu oraz znajdowania się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących
  • Pakiety dostępne są dla Klientów oferty Plus na Kartę (taryfy Plus na Kartę, Simplusa oraz Twój Profil) oraz oferty 36.6 (taryfy PiszMówDobowy oraz 36.6) (taryfę możesz sprawdzić krótkim kodem *147#).
  • Każdy Pakiet rozliczany jest zgodnie z jednostką taryfikacyjną określoną w posiadanej taryfie
  • Pakiet można aktywować także poprzez stronę Plus Online pod adresem www.online.plus.pl

Regulamin „Pakiety internetowe Non Stop w Plusie Mix i Plusie na Kartę” obowiązujący od 13.09.2012Regulamin „Pakiet internetowy 25 MB w Plusie na Kartę” obowiązujący od 18.05.2012 Regulamin „Wypróbuj Pakiet internetowy 7zł Non Stop w Plus Mix oraz Plus na Kartę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>