04-05-2011 Promocja Play: Za kody z nakrętki otrzymasz doładowania i startery w Play

play1Nowość w Play, rozpoczyna się promocja powiązana z akcją promocyjną producenta napojów Fanta i Sprite. Kupując napój klienci otrzymują kody, które umieszczone są pod nakrętką. Za kody te mogą otrzymać doładowania oraz startery w sieci komórkowej Play. Start akcji promocyjnej to dzień 4-05-2011.

>>>>>>>>Tutaj link do wznowionej promocji<<<<<<<<

Z tej możliwości mogą skorzystać klienci Play będący w Play Fresh, Play Karta i Nowy Play na Kartę.  2 zł to kwota za jaką można doładować konto telefonu podając kod z nakrętki. Aby dostać doładowanie należy kod spod nakrętki wysłać z numeru Play na numer 790 300 600. W ciągu maksymalnie 3 dni konto klienta zostanie zasilone kwotą 2 zł. Jest jednak ograniczenie miesięcznie można w ten sposób doładować konto na 16 zł.

Ci, którzy nie mają jeszcze telefonu na kartę w Play mogą odebrać darmowy starter Play Fresh, z którym przez 10 dni będą rozmawiać i SMS-ować za darmo w Play. Promocyjny starter można otrzymać wysyłając SMS na numer 790 300 900 w treści wpisując kod spod nakrętki Fanty lub Sprita. W ciągu 72h wysyłany jest elektroniczny kupon zwrotny, który upoważnia do odebrania startera w Punkcie Sprzedaży Play. Limit przyznawanych starterów dla jednego numeru biorącego udział w promocji to 9.

Jak wziąć udział w tej promocji? Aby wziąć udział w promocji: Startery i doładowania Play za kody należy zarejestrować swój numer telefonu na stronie www.cocacola.pl/play. Promocja będzie przebiegała do dnia 31 grudnia 2011 roku lub wyczerpania nagród.

>>>>>>>>Tutaj link do wznowionej promocji<<<<<<<<

3 myśli nt. „Promocja Play: Za kody z nakrętki otrzymasz doładowania i startery w Play

  1. admin Autor wpisu

    No tak, a konkurencja nie śpi tzn. Pepsi. Tam jest 10 zł na doładowanie. I jak zwykle wszystko wychodzi w praniu.

  2. ColinGaming

    Heh,promocja skończyła się w tamtym roku,dokładnie w sylwestra 😐

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>