10-09-2012 Promocja Play: Super bonus za doładowanie na stacjach Statoil

Sieć komórkowa Play wraz z ePay Polska i siecią stacji benzynowych STATOIL, przygotowali specjalną promocję skierowaną do swoich obecnych i przyszłych użytkowników.

Nowa promocja obowiązywać będzie przez cały wrzesień i październik. W ramach promocji posiadacze telefonów na kartę w sieci PLAY, uczestniczący jednocześnie w programie lojalnościowym Premium Club, mogą zyskać bonusowe punkty – wystarczy kupić doładowanie lub zestaw startowy na stacji Statoil.

Przy każdym zakupie doładowania telefonu w sieci PLAY na stacjach Statoil w kwocie 50 zł, 100 zł lub 150 zł, konto z punktami Premium Club powiększy się o równowartość doładowania. Dodatkowo, osoby które zdecydują się na zakup zestawów startowych na Kartę 5zł oraz PLAY na Kartę Lubię to 5zł również otrzymają 5 punktów Premium Club za każde wydane 5 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>