19-10-2011 Promocja Play: Bonus 60 zł i roczna ważność konta

Roczna ważność konta oraz 60 zł w Play Fresh po wykonaniu doładowania.

Przechodząc do Play Fresh można otrzymać bonus w wysokości 60 zł a ponad to roczną ważność konta po dokonaniu doładowania.

Otrzymany bonus jest do wykorzystania w ramach połączeń głosowych, sms, wideo rozmów i mms-ów do wszystkich sieci komórkowych, a także na numery stacjonarne.

Formalności związane ze zmianą operatora komórkowego i uruchomieniem usługi Play Fresh załatwiane są przez Play.

Oto instrukcja jak przejść do  Play Fresh?

  1. Należy udać się do salonu Play. Należy pamiętać o dowodzie osobistym lub innym dokumencie potwierdzającym naszą tożsamość.
  2. Obierasz darmową kartę Play Fresh, zostawiasz jeden podpis, który upoważnia operatora do przeniesienia numeru. W sytuacji gdy, Twój aktualny operator wyrazi zgodę na przeniesienie numeru, zostaniesz o tym fakcie poinformowany sms-em luba mailem.
  3. W wyznaczonym dniu przeniesienia numeru możesz umieścić otrzymaną kartę Play Fresh.
  4. Po wykonaniu doładowania konta dowolną kwotą otrzymasz bonus w wysokości 60 zł. Otrzymanie bonusu, który ważny jest 90 dni można sprawdzić kodem *101#.
  5. Na koniec wybieramy jedną z opcji Play Fresh po dokonaniu doładowania oraz naliczeniu bonusu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>