05-09-2012 Promocja Orange: Bonusowe minuty na stacjach LUKOIL

Od 3 września obowiązuje nowe przedsięwzięcie firm, epay Polska oraz sieci komórkowej Orange, które polega na  obdarowaniu posiadaczy telefonów na kartę darmowymi minutami. Każdy kto za pośrednictwem terminalu epay kupi na stacji benzynowej LUKOIL doładowanie do telefonu w sieci Orange o wartości 50 zł otrzyma dodatkowe 30 minut do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje w dniach od 3-16.09.2012 r.

Aby otrzymać bonus wystarczy wysłać pod bezpłatny numer 8006 niewykorzystany 14-cyfrowy kod doładowujący. O powiększeniu konta oraz o otrzymaniu dodatkowych 30 minut operator informuje SMS-em. Bonus obowiązywać będzie przez 7 dni. Promocja dostępna jest na wszystkich stacjach LUKOIL do 16.09.2012 r.

Aktualna bonusowa oferta jest już kolejną, która dotyczy doładowań kont telefonów komórkowych organizowaną przez eapy Polska na stacjach benzynowych LUKOIL. Dzięki współpracy firmy epay z operatorami GSM, klienci stacji LUKOIL mają możliwość częstego korzystania z tego typu akcji promocyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>