14-09-2010 „Profile minut i sms” w Orange One

Wybierz swój Profil w taryfie Orange One. Sam zdecyduj, jakie bonusy będziesz otrzymywać po doładowaniach.
Możesz dostać nawet 1000 minut do Orange lub do 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Obowiązuje od 14 września 2010 do odwołania.

jak to działa

Po każdym doładowaniu kwotą przynajmniej 25 zł otrzymasz minuty lub SMS-y, w zależności od tego, co wybierzesz. Minuty i SMS-y można wykorzystać do Orange za wyjątkiem doładowań powyżej 50zł, po których SMS-y można wykorzystać do wszystkich sieci.

ile to kosztuje

Aby włączyć wybrany Profil i otrzymywać bonusy w postaci minut lub SMS-ów, wyślij SMS-a o treści „MINUTY” lub „SMS” pod numer 788.

Koszt usługi to 6 zł. Usługa jest ważna 6 miesięcy.

sprawdź ile zostało

Aby sprawdzić stan Twojego pakietu wyślij SMS-a o treści „ILE” pod numer 788 (opłata jak za SMS-a do Orange zgodnie z obowiązującym Użytkownika cennikiem usług). Po chwili dostaniesz SMS-a zwrotnego.

Możesz również sprawdzić stan Twojego pakietu na Orange on-line oraz dzwoniąc pod numer *100 (opłata zgodnie z cennikiem Orange One).

Jedna myśl nt. „„Profile minut i sms” w Orange One

  1. Pingback: Orange one | Doładowania telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>