25-02-2009 „POPzona” w Orange POP

Użytkownicy Orange POP skorzystać mogą z promocji „POPzona„, która umożliwia wykonywanie tańszych połączeń oraz wysyłania tańszych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich użytkowników oferty Orange POP.

Aby włączyć promocję należy wysłać SMS-a z numeru abonenckiego, dla którego usługa „POPzona” ma zostać włączona pod numer 707, w treści wpisując komendę POPZONA – opłata jak za SMS standardowy w obowiązującym użytkownika cenniku usług w ofercie Orange POP.

Tańsze rozmowy oraz wysyłanie tańszych SMS-ów i MMS-ów do innych użytkowników Orange POP ważne jest przez 31 dni od momentu uruchomienia usługi, po tym okresie promocja zostaje automatycznie wyłączona.

Ceny w promocji „POPzone”:

  • 10 groszy minutę rozmowy (w ciągu całej doby, 7 dni w tygodniu) od innych w Orange POP,
  • 1 grosz za SMS lub MMS.

Ceny z VAT.

Opłata za włączenie promocji jest pobierana z góry ze środków pochodzących z doładowań zrealizowanych samodzielnie przez użytkownika i wynosi 6 zł z VAT.

Promocja włączona zostanie najpóźniej w ciągu 24 godzin. Potwierdzeniem włączenia promocji jest SMS zwrotny.

Promocja „POPzona” trwa od 23 lutego 2009 roku do odwołania.

Korzystajac z promocji, można również korzystać z innych usług i promocji dostępnych w ofercie Orange POP, z wyłączeniem usług:

  • „Ty i 3″,
  • Pakiet Rodzinny.

Jedna myśl nt. „„POPzona” w Orange POP

  1. Pingback: Orange POP | Doładowania szybkie doładowania telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>