23-09-2013 Plus: Skup telefonów używanych w salonach sieci Plus

plusOd dzisiaj sieć Plus przy współpracy z firmą Regenersis wprowadza program skupu telefonów używanych. Oferta nie będzie ograniczona wyłącznie do klientów Plusa i może z niej skorzystać każdy, kto ma w domu zbędny telefon.

Od poniedziałku każdy może sprzedać używany telefon w zamian za bon towarowy na nowy telefon w Plusie lub gotówkę uzyskaną przelewem bankowym. Telefon może być bez pudełka, ładowarki oraz akcesoriów dodatkowych, a jedynym warunkiem jest by był sprawny i posiadał baterię. Udostępnione zostały do wyboru dwa kanały sprzedaży: online przez stronę internetową www.sprzedajtelefon.plus.pl lub osobiście w punktach sprzedaży sieci Plus.

W przypadku sprzedaży używanego telefonu w punkcie Plusa, klient będzie mógł otrzymać bon towarowy na zakup telefonu przy zawarciu umowy w sieci Plus lub przelewem bankowym otrzymać pieniądze na konto. Cena telefonu przy wyborze bonu towarowego jest o około 25% wyższa niż przy wyborze płatności przelewem, a bon towarowy można wykorzystać w tym samym punkcie w ciągu 30 dni od zakończenia transakcji. W przypadku sprzedaży telefonu przez stronę internetową, klient otrzyma zapłatę za sprzedany telefon przelewem bankowym.

Sprzedaż telefonu następuje na rzecz Regenersis, lidera na europejskim rynku branży telekomunikacyjnej, specjalizującego się w dostarczaniu posprzedażnych usług serwisowych dla wielu czołowych producentów sprzętu elektronicznego na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>