22-09-2011 Plus rozdaje kody do filmów

Plus uruchomił na Facebooku  aplikację pozwalającą na otrzymanie unikalnego darmowego kodu gwarantującego dostęp do 100 kinowych hitów w ipla.tv w ramach pakietu StoFilm.
Akcja rozdawnictwa kodów na tak wielką skalę została przygotowana przez Plusa we współpracy z ipla.tv specjalnie dla fanów Plusa. Dzięki niej nawet 200 tys. użytkowników będzie mogło obejrzeć 100 kinowych hitów za darmo.

Aby otrzymać kod, należy skorzystać z aplikacji „iplakododarownik” dostępnej na stronie facebook.com/plus w zakładce: „WEŹ KOD! Na 100 filmów!”. Wygenerowany kod jest wyświetlany bezpośrednio w aplikacji, jak również jest przesyłany na podany przez użytkownika adres e-mail.

Dostępne kody pozwolą nam na 30-dniowy darmowy dostęp do „Pakietu StoFilm” na film.ipla.tv. Aktywacja pakiety odbywa się automatycznie przy pierwszym wpisaniu kodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>