17-06-2011 Pij Pepsi będziesz… miał zasilenie komórkowe

doladowania_pepsiPromocyjna akcja Pepsi będzie trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia 2011 roku, w ramach której konsumenci wysyłający kody spod nakrętek będą mogli otrzymać zasilenia telefonów pre-paid o wartości 10 zł.  Kody promocyjne, które znajdą się pod żółtymi promocyjnymi nakrętkami, należy wysyłać za pomocą SMS-a lub Internetu (www.promocja.pepsi.pl) Promocją objęte są nakrętki Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Light i Pepsi Twist.

Osoby, które zbiorą 10 kodów będą mogli je bezpłatne wymienić na doładowanie telefonu na kartę (pre-paid) o wartości 10 zł. Dodatkowo oferowany jest konkurs, w ramach którego codziennie będzie losowana konsola do gier Xbox 360 z Kinect.

Doładowania na telefony komórkowe w postaci kodu doładowującego telefon komórkowy, umożliwiającego zasilenie konta telefonu komórkowego działającego wyłącznie w systemie pre-paid w sieciach Orange, Era, Heyah oraz Plus, Sami Swoi, POP, Simplus, Tak Tak, Era Mix, Twój Mix, Polsat Cyfrowy, o wartości 10 zł
brutto każde. Maksymalna łączna liczba nagród gwarantowanych, jakie wyda Organizator wynosi 184 000 sztuk (słownie: sto osiemdziesiąt cztery tysiące sztuk). Organizator zastrzega możliwość zwiększenia ilości nagród gwarantowanych..

Akcja organizowana jest w dniach od 1 czerwca 2011 roku do 31 sierpnia 2011 roku na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.; przy czym dzień 31 sierpnia 2011 r. jest ostatnim dniem nadsyłania i rejestrowania zgłoszeń. Po upływie tego terminu nadesłane zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Więcej informacji w regulaminie doładowania z pepsi.

7 myśli nt. „Pij Pepsi będziesz… miał zasilenie komórkowe

 1. Pingback: Doładowania z pepsi | Tanie Szybkie Pozycjonowanie SEO

 2. ebooki

  Jest to ciekawsza promocja niż aktualnie prowadzona przez Cocacolę. Tu przynajmniej jest doładowanie o wartości 10 zł i to do kilku popularnych sieci gsm. W promocji Cocacoli mamy jedynie możliwość doładowania w kwocie 2 zł i tylko do sieci Play.

 3. doładowania pepsi

  właśnie dlaczego skończyła się akcja doładowania z pepsi?;/
  jeżeli piszą że do 31 sierpnia to tak powinno być… ale oszustwo!

 4. Jula

  właśnie mam już 10 nakrętek pepsi a nie da się doładować, skoro pisze, że do 31 sierpnia jest taka promocja! A mi zależało tylko dla doładowania bo na gre i walczyć o jakieś głupie gadżety nie mam zamiaru! a wie ktoś czy za rok także bd można doładować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>