19-09-2013 Orange: Szybki internet LTE dostępny również w Orange

orangeDo wyścigu na szybki internet LTE przystępuje komórkowa sieć Orange Polska. Operator w stolicy Polski uruchomił pierwsze nadajniki pozwalające na korzystanie z internetu w technologii LTE.

Od wielu miesięcy technologię szybkiego internetu mobilnego w Polsce oferują komórkowa sieć Plus z Cyfrowym Polsatem. Wczoraj uruchomienie LTE zapowiedziała komórkowa sieć Play. Teraz do walki o LTE przystępuje komórkowa sieć Orange.

Z usługi LTE w Orange Polska mogą skorzystać klienci, którzy mają oferty: Orange Free, Orange Free na Kartę, Orange Free Net i Business Everywhere bez dodatkowych opłat. Włączacie i korzystacie. Wystarczy mieć modem lub komputer zdolny do pracy w nowej technologii, a w przypadku usług na kartę starter Orange oznaczony logo LTE, które właśnie wkracza do sprzedaży.

Celem Orange Polska jest zaoferowanie usług LTE na pasmach 800/1800 MHz prędkością do 150 Mb/s dla 99 proc. populacji kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>