18-02-2012 Orange rozdaje prezenty za przeniesienie numeru

Już od 17 lutego 2012 roku obowiązuje nowa promocja komórkowej sieć Orange, która skierowana jest do klientów innych sieci, którzy zmieniając dotychczasowego operatora wybiorą ofertę Orange na kartę.

 

Dzięki nowej promocji Użytkownicy kart pre-paid innych sieci, przenoszący numer do Orange na kartę dostają prezenty w postaci darmowych środków na rozmowy do wszystkich sieci, internet w telefonie oraz SMS-y i MMS-y do Orange:
– 10 zł premii za każde  doładowanie (max. 12 razy) o wartości 25 zł lub wyższej, do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na internet w telefonie – ogółem 120 zł,
– 100 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci. Minuty przyznawane są za dowolne doładowanie raz na miesiąc, przez pół roku  – co w sumie daje 600 minut.

Promocja obowiązuje przenoszących swoje numery do Orange na  jedną z czterech taryf:  Orange One, Orange POP, Nowe Orange GO oraz Orange Free na kartę. Powyższe taryfy Orange na kartę można dowolnie zmieniać za pomocą szybkiego kodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>