09-08-2013 Orange na kartę taniej za granicę

Operator w kolorze pomarańczowym czyli sieć Orange postanowiła kontynuować politykę niskich stawek za połączenia do wybranych krajów w ofertach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go.

Użytkownicy usługi Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go mają powód do radości. 15 stycznia 2014 roku to data do kiedy trwa nowa promocyjna oferta z niższymi połączeniami do niektórych krajów. Promocja aktywowana jest automatycznie – aby z niej korzystać wystarczy zadzwonić do wybranego kraju i płacić mniej.

Informujemy, że w ramach promocji, minuta rozmowy z siecią komórkową lub stacjonarną w następujących krajach wygląda następująco.

Zestawienie cen połączeń do wybranych krajów:

 • Rosja – 0,79 zł,
 • Litwa – 0,79 zł,
 • Ukraina – 0,55 zł,
 • Białoruś – 0.99 zł,
 • Chiny – 0,55 zł

(ceny z VAT). Stawka za połączenia z Wietnamem to tylko 0,29 zł z VAT za minutę. Nadal można będzie tanio rozmawiać także z Niemcami – do 0,39 zł z VAT.

2 myśli nt. „Orange na kartę taniej za granicę

 1. mariolka

  ja używam usługi alenumer.pl , opcja jest o tyle fajna, ze ani nie kupuje żadnych kart, ani nie wykupuje wcześniej minut ani nic.na ich stronce w sumie znajdziesz wszystko, ale wygląda to tak, że wybierasz najpierw ich specjalny numer, słuchasz komunikatu i wstukujesz zagraniczny numer, ja akurat w orange jestem i już drugi miesiąc korzystam z tej usługi to nic mi nie dolicza do rachunków, bo mam w Polsce darmowe na stacjonarne. ale musisz wcześniej zobaczyć które kierunki są bezpłatne, bo oczywiście nie wszystkie, mam w orange darmowe na stacjonarne i to starczy

 2. ula smolna

  Ja mam tel w Orange na kartę (dokładniej w POPie) i do niektórych krajów dzwonię zupełnie za darmo (np. do Niemiec na komórki i stacjonarne do wujostwa, do Anglii gdzie mam brata i swego czasu do Norwegii, jak mój chłopak wyjechał do pracy). Używam takiej zewnętrznej usługi alenumer i to działa tak, że jak mam wykupione darmówki na stacjonarne, to dzwonię przez specjalny nr dostępowy i 10 minut rozmowy mam. Potem się połączenie zrywa z automatu, ale można dzwonić kilka razy, bez limitu ilości połączeń:) Także warto tę opcje przetestować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>