16-05-2012 Nowa ofeta na kartę Plusa – bez limitów oraz z roczną ważnością konta

Od 17 maja użytkownicy Plusa na Kartę będą mogli mogą skorzystać z nowej  oferty, która daje nielimitowane rozmowy oraz SMS-y w sieci oraz internet w komórce od 2 zł. Dodatkowo od 1 lipca każde doładowanie będzie wydłużało ważność konta o 365 dni.

Podstawowa stawka opłat w nowej ofercie Plus na Kartę wynosi 29 gr/min – za połączenia do wszystkich dużych sieci oraz 19 gr/SMS – za SMS do wszystkich sieci. Jednocześnie operator wprowadza nowe rozwiązanie pozwalające na korzystanie przez cały dzień z telefonu w Plusie bez limitu. Możliwe to jest po wybraniu profilu pasującego do sposobu używania telefonu:

  • Nielimitowane rozmowy w Plusie – klient płaci za usługę tylko raz dziennie i tylko wtedy, gdy z niej korzysta – jeśli nie wykona połączenia do Plusa, to opłata tego dnia nie zostanie pobrana. Miesiąc rozmów w sieci to koszt maksymalnie 8,70 zł (przy stawce 0,29 zł), i to tylko w sytuacji gdy codziennie wykonane jest połączenie na telefon w Plusie.
  • Nielimitowane SMS-y w Plusie to cały dzień SMS-owania za grosze. Opłata za usługę jest pobierana tylko w przypadku wysłania SMS-a do sieci Plus. Jeśli SMS do Plusa nie zostanie wysłany, to tego dnia opłata nie będzie pobrana.

W ramach nowej oferty będzie można aktywować także dodatkowe usługi obniżające koszty użytkowania telefonu:

  • SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr – opłata za usługę wynosi 5 zł za miesiąc,
  • Wybrane Numery w Plusie, czyli nielimitowane rozmowy z 5 numerami w Plusie za 0 zł za minutę – opłata miesięczna za 5 numerów wynosi 10 zł.

Usługi te są ważne przez 31 dni od włączenia i automatycznie przedłużane na kolejny miesiąc. Na dwa dni przed upływem terminu będzie wysłana informacja przypominająca o przedłużeniu usługi.

Posiadacze Plusa na Kartę mogą również skorzystać z usługi Pakiet internetowy 2 zł Non Stop, czyli z pakietu internetowego 100 MB do wykorzystania w ciągu doby, za który opłata wynosi 2 zł. W nowej taryfie Plus na Kartę dostępne są również wszystkie pakiety internetowe Non Stop: 100 MB za 7 zł, 150 MB za 9 zł i 500 MB za 15 zł. Pakiety te posiadają tzw. mechanizm lejka, czyli po wykorzystaniu pakietu może spaść prędkość transferu, ale użytkownik nie poniesie żadnych dodatkowych opłat za transmisję danych.

Dotychczasowi użytkownicy Plusa na Kartę mogą korzystać z nowej oferty włączając ją kodem: *147*11# i naciśnięcie przycisku „zielona słuchawka”. Jednorazowa opłata za włączenie nowych taryf wynosi 3 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>