07-06-2009 Nowe doładowanie orange 200 + bonus

Z dniem 11.05.2009 komórkowa sieć Orange wprowadziła do swojej oferty nowe doładowanie o wartości 200 złotych, w bonusem 15% kwoty doładowania tj. 30zł, do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci.

Doładowanie to przedłuża ważność konta dla połączeń wychodzących o 10 miesięcy, natomiast dla przychodzących o 12 miesięcy. Doładowanie dostępne jest tylko w formie bezpośredniego zasilenia elektronicznego np. wydruk z terminala, ze strony internetowej np. doladowania.readyk.pl.

W ofercie Nowe Orange Go doładowanie w kwocie 200 zł obniża (tak samo jak doł.100zł), na 20groszy za minutę do wszystkich w Orange i na stacjonarne.

Pamiętaj, szybko i sprawie doładujesz swój telefon na stronie internetowej www.doladowania.readyk.pl doładowania

W poniedziałek – 11 maja 2009 roku – komórkowa sieć Orange wprowadziła do swojej oferty nowe doładowanie o wartości 200 złotych, w ramach którego użytkownik dodatkowo otrzymuje bonus – 30 złotych.

Doładowanie 200 zł z bonusem 30 złotych przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące o 10 miesięcy, a na połączenia przychodzące o 12 miesięcy. Doładowanie 200 zł dostępne jest w formie zasilenia elektronicznego: wydruki z terminali, POS on-line, Internet i bankomaty – informuje na swoim blogu rzecznik prasowy sieci Orange .

W ofercie Nowe Orange Go doładowanie 200 zł daje takie same stawki, jak 100 zł. Oferta łączy się z obecnymi promocjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>