26-04-2014 Nju mobile: Gadżety i bonusy na pierwsze urodziny

njumobileNa pierwsze swoje urodziny sieć Nju Mobilne, czyli marka taniej telefonii komórkowej, przygotowała specjalne urodzinowe prezenty dla swoich użytkowników.

Po pierwszym roku swojej działalności sieć Nju Mobile może pochwalić się liczbą prawie pół miliona użytkowników. Z okazji urodzin sieć Nju Mobile przygotowała prezenty dla swoich użytkowników.

Wszyscy użytkownicy sieci, którzy od 25 do 30 kwietnia do północy, doładują się przez stronę www.doladowania.njumobile.pl za 10, 25, 40 lub 50 zł otrzymują dodatkowo 29 proc. zasilenia więcej na konto główne. Bonus jest ważny, tak długo jak konto główne, czyli po wieki.

Natomiast dla nowych użytkowników, którzy zamówią nju z rachunkiem w dniach od 25 do 30 kwietnia i podpiszą umowę, przygarną unikatowego, dużego (27 cm) nju pluszaka z charakterystycznym kapeluszem i nogami. Klienci, którzy już posiadają abonament, ale dokupią kolejną aktywację nju z rachunkiem, otrzymają dwa pluszaki – duży i mały (15 cm) w komplecie.

Na urodziny powstał też sklep dla fanów nju mobile, w którym można kupić gadżety związane z siecią, m.in. koszulki, kubki, czy smycze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>