08-08-2012 Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci w Plusie

Sieć komórkowa Plus wprowadziła nową najtańszą nielimitowaną ofertę na rynku. Usługa „Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie” będzie dostępna dla klientów korzystających z ofert PrePaid i Mix.

Promocja jest dostępna w taryfie Plus na Kartę i Plus Mix, a jej włączenie kosztuje 5 zł miesięcznie i następuje po wysłaniu kodu *136*11*03# . Od tego momentu opłata za SMS-y wysyłane do wszystkich sieci wynosi O groszy. Po 30 dniach usługa jest automatycznie odnawiana.

Użytkownicy starszych ofert prepaid (Simplus, 36i6, Sami Swoi), by skorzystać z nowej promocji powinni zmienić taryfę na Plus na Kartę. Aby ją włączyć należy wpisać kod *147*11# – jednorazowa opłata wynosi 3zł.

Klienci oferty Plus na Kartę korzystający obecnie z promocji „SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr” oraz klienci Plus Mix korzystający obecnie z promocji „Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 grosze” nie muszą jej wyłączać, gdyż na czas trwania nowej promocji automatycznie będą mieli obniżoną stawkę za SMS-y do O gr.

Promocja „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie” trwa od 7 sierpnia do 22 października 2012, a po jej zakończeniu stawka za wysłanego SMS-a wyniesie 3 gr.

Regulamin promocji”Nielimitowane SMS-y do wszystkich za 5zl”

Regulamin promocji „SMS-y do wszystkich sieci za 3gr”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>