08-02-2012 Nielimitowane minuty i SMS-y na weekend w Orange

Komórkowa sieć Orange dla swoich użytkowników pre-paid wprowadziła nowy pakiet promocyjny. W ramach którego klient otrzymuje wybrany przez siebie pakiet minut lub pakiet minut i SMS-ów na weekendy

Pakiety weekendowe to promocja dostępna dla abonentów taryf Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz abonentów oferty Zetafon.

W ramach Promocji klient może zakupić jeden z pakietów minut, które będzie mógł wykorzystać w określonym czasie w weekendy (od soboty godz. 00:00, do niedzieli godz 23:59).

Obecnie dostępne promocje pakietowe to:

– 400 minut na 2 kolejne weekendy, w cenie 4 zł (aktywacja kodem *110*13#)
– 1000 minut na 4 kolejne weekendy, w cenie 8 zł (aktywacja kodem *110*14#).
oraz
– Nowy pakiet Nielimitowane minuty i SMS-y z ważnością na 6 weekendów, w cenie 12 zł (aktywacja kodem *110*15#).

W ramach promocji klient otrzymuje wybrany przez siebie pakiet minut lub pakiet minut i SMS-ów dostępnych w weekendy, na połączenia z numerami Orange, z wyłączeniem numerów specjalnych, numerów znajdujących się w roamingu oraz numerów zagranicznych. Pakiety będą dostępne w najbliższy weekend od momentu włączenia pakietu. Jeśli włączenie pakietu nastąpi w sobotę lub niedzielę, pierwszy weekend będzie liczony jako ten, w którym nastąpiła aktywacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>