23-04-2012 Na majówkę z Play i darmowymi SMS-ami do wszystkich

Komórkowa sieć Play przygotowała niespodziankę dla swoich użytkowników „na kartę” tj. darmowe SMS-y do wszystkich sieci przez pierwsze dni maja.

 

Komórkowa sieć Play wprowadza promocję „Darmowa Majówka” dla użytkowników ofert na kartę – „Lubię to!„, Red Bull Mobile na Kartę oraz Play Fresh. W ramach promocji każdy użytkownik otrzymuje bezpłatny pakiet SMS, dzięki któremu, w okresie od 1 do 3 maja 2012 r. może wysyłać nielimitowaną ilość krajowych wiadomości SMS do wszystkich krajowych operatorów komórkowych.

Z pakietu będzie można korzystać od 1 maja 2012 roku od godziny 00:00 do 3 maja 2012 roku do godziny 23.59. Warunkiem otrzymania i korzystania z pakietu jest utrzymywanie okresu ważności połączeń wychodzących od 1 do 3 maja. W przypadku upływu okresu ważności połączeń wychodzących korzystanie z pakietu jest możliwe po doładowaniu konta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>