15-07-2009 mBank mobile wprowadza 27 gr za minutę do wszystkich sieci

mBank mobile poszedł o krok dalej i obniżył stawki za połączenia.

Z dniem 15.07.2009 mBank mobile oferuje swoim klientom nową stawkę 27 gr za połączenia do wszystkich sieci, w tym Play.

Ceny SMS-ów i MMS-ów zostały bez zmian i nadal wynoszą odpowiednio 14 gr i 36 gr.

Dotychczasowe promocje, poprzez które staraliśmy się docenić w mBank mobile Klientów mBanku, używających kart płatniczych, spotkała się z dużym zainteresowaniem. Postanowiliśmy rozszerzyć formułę dotychczasowych działań i premiować klientów aktywnie korzystających z szerszej oferty mBanku. Dzięki udostępnieniu zarządzania kontem telefonicznym w serwisie transakcyjnym, Klient widzi, ile darmowych minut otrzymuje za aktywność w mBanku. Może je dzielić dowolnie między zarejestrowanymi na siebie numerami mBank mobile. Nasz program lojalnościowy nie ma ograniczeń.” – powiedział Michał Szelągowski, szef projektu mBank mobile.

Dodatkowo mBank mobile wprowadził możliwość zarządzania kontami telefonicznym poprzez bankowy serwis transakcyjny mBanku. Klient mBank mobile może zarejestrować klika numerów na siebie i zarządzać nimi za pośrednictwem serwisu. Darmowe minuty można rozdysponować na kilka numerów. Serwis transakcyjny daje dostęp do informacji na temat salda konta telefonicznego i taryfy, umożliwia aktywację i wyłączenie usług GPRS, roaming oraz sprawdzanie statusów Pakietu minut, wizytówek i Pakietu internetowego.

Wydłużone zostały także okresy ważności na połączenia wychodzące i przychodzące.

Za doładowania od 20 do 49 zł konto telefoniczne jest aktywne na usługi wychodzące przez 30 dni, a na przychodzące 150 dni.

Przy doładowaniach z przedziału 50-99 zł okresy ważności wydłużają się odpowiednio do 90 i 210 dni.

Przy doładowaniach powyżej 100 zł konto jest aktywne na usługi wychodzące przez 180 dni, a na przychodzące 300 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>