19-09-2013 Lycamobile: Nowy oferta do wszystkich za 39zł

LycamobileLycamobile wprowadza nową ofertę, w ramach której użytkownicy sieci otrzymują nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz pakiet 500 MB Internetu w Polsce.

Nowa oferta o nazwie „Do Wszystkich 39″ to ukłon Lycamobile w stronę klientów i nowych użytkowników sieci, których liczba w Polsce systematycznie. Dostępna jest w systemie na kartę. Usługa „Do Wszystkich 39″ odnawia się „sama” chwilę po wygaśnięciu. Opłata 39 zł pobierana jest automatycznie z konta. Jedyne co jest potrzebne do jego odnowienia, to środki na koncie (klient jest informowany o kończącym się pakiecie i zawsze może go nie odnawiać).

Aby (natychmiast) korzystać z usługi „Do wszystkich 39″ nowi użytkownicy sieci Lycamobile muszą zamówić darmową kartę SIM i doładować konto, klienci Lycamobile aktywują usługę specjalnym kodem lub SMS-em.

Usługa „Do Wszystkich 39″ odnawia się automatycznie po upływie 30 dni – użytkownik musi jedynie utrzymać odpowiedni stan konta. Sieć przypomina o doładowaniu konta oraz o możliwości rezygnacji z automatycznego przedłużania pakietu (stan pakietu sprawdza się bezpłatnie za pomocą specjalnego kodu).

Usługa „Do Wszystkich 39″ umożliwia wykonywanie nielimitowanych połączeń na standardowe numery polskich sieci stacjonarnych i komórkowych, nielimitowane wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów do sieci Lycamobile Polska oraz dostęp do Internetu w Polsce (500 MB). Inne usługi, w tym rozmowy na numery specjalne i typu premium oraz używanie ponad limit zostaną objęte opłatą według standardowych stawek. Cena pakietu zawiera podatek VAT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>