03-06-2013 Lycamobile: Darmowe rozmowy z USA

Sieć Lycamobile wprowadziła nową ofertę, w ramach której można godzinami rozmawiać ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi mieszkającymi w Ameryce i nie zapłacić za połączenie.

Sieć Lycamobile wprowadziła do swojej oferty darmowe połączenia i nielimitowane rozmowy z USA. W tym celu wystarczą karty SIM Lycamobile po obu stronach oceanu (w Polsce – polska i w USA – amerykańska) i bez żadnych opłat za połączenie można prowadzić nielimitowane polsko-amerykańskie rozmowy.

Po aktywacji karty SIM Lycamobile, bez żadnych przeszkód można przez blisko kwadrans prowadzić za darmo rozmowy na dobrym jakościowo poziomie. Po upływie tego czasu za każdą minutę połączenia naliczane są standardowe opłaty – 19 groszy za minutę. Jeśli czas rozmowy nie przekracza 14 minut można rozmawiać non stop za darmo bez względu na ilość połączeń.

Karty SIM Lycamobile dostępne są na terenie całej Polski, m.in. w sklepach sieci Żabka, Freshmarket, Kolporter, Inmedio, Relay i wielu innych punktach sprzedaży. Można także zamówić bezpłatny starter przez Internet na stronie operatora Lycamobile.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>