24-07-2011 Kup telefon a T-Mobile zwróci koszty jego zakupu.

Od 25 lipca 2011 roku komórkowa sieć T-Mobile wprowadzi ciekawą promocję „Zwrot pieniędzy za telefon”, polegającą na zwrocie kosztów zakupu telefonu w ofercie Tak Tak – T-Mobile na kartę, poprzez bonusowe doładowania.
W ramach promocji klient będzie mógł zakupić zestaw składający się z telefonu oraz pakietu startowego z taryfą Nowy Tak Tak, z kwotą 5 złotych do wykorzystania.

W ofercie będą dostępne następujące telefony:
– Nokia C1-01: cena 180 zł, wartość doładowania konta 10 zł
– Nokia C2-01: cena 270 zł, wartość doładowania konta 15 zł
– Nokia X2-00: cena 360 zł, wartość doładowania konta 20 zł
– T-Mobile Move:cena 450 zł, wartość doładowania konta 25 zł

Zwrot kosztów zakupu zestawu z telefonem będzie realizowany w postaci promocyjnych doładowań konta użytkownika. Pierwsze z nich nastąpi po wykonaniu pierwszego połączenia z karty SIM zakupionej w zestawie. Kolejne promocyjne doładowania będą przyznawane użytkownikowi przez 17 miesięcy kalendarzowych, po jednorazowym zasileniu konta w danym miesiącu kwotą minimum 25 zł.

Tak Tak – T-Mobile na kartę oferuje swoim użytkownikom również rok ważności konta i rok bezpłatnych rozmów z wybraną osobą w usłudze „Między Nami”, a w ramach oferty „Max 500” możliwość otrzymania rabatu nawet do 500 zł, który będzie można przeznaczyć na nowy telefon lub na doładowanie konta.

Jedna myśl nt. „Kup telefon a T-Mobile zwróci koszty jego zakupu.

  1. Pingback: T-Mobile | Doładowania telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>