14-05-2012 KaMap, czyli nawigacja turystyczna i rowerowa na Androida

Program KaMap AN na Androida jest systemem nawigacji turystycznej GPS składający się z oprogramowania oraz map turystycznych, podobnych do popularnych map w wersji papierowej.

KaMap to nawigacja turystyczna i rowerowa oraz mapy turystyczne na telefon lub tablet z Androidem, nawigację samochodową, palmtopa i komputer stacjonarny. KaMap pracuje na większości urządzeń z Androidem, Windows CE (na nawigacjach samochodowych), Windows Mobile, Windows XP, Vista, 7. Wersja programu  dla Androida dostępna jest w sklepie Google Play.

Nawigacja turystyczna i rowerowa KaMap umożliwia wyświetlanie map turystycznych i wskazuje położenie na mapie. Mapy zawierają informacje dotyczące: szlaków, ścieżek leśnych, jezior, gór, lasów, schronisk i inne.

System przeznaczony jest dla: turystów, rowerzystów, żeglarzy, grzybiarzy oraz osób ceniących sobie bezpieczeństwo.

Mapy w systemie KaMap obejmują większość powierzchni Polski, w tym najważniejsze rejony turystyczne. Wszystkie dostępne mapy można pobrać z www.kamap.pl , za darmo zainstalować oraz przetestować. Wydawcami map do KaMap są grupy Galileos i CartoMedia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>