26-07-2013 Idealna figura z Play

O Treningu dzięki któremu idealna figura jest już zasięgu ręki.

Nowy serwis Fitness w Play regularnie serwuje użytkownikom programy treningowe oraz nagrania wideo najlepszych trenerów osobistych.

Trening został opracowany w ten sposób, aby przede wszystkim był skuteczny. Głównym celem programów treningowych jest to aby użytkownik aplikacji uzyskał wymarzoną sylwetkę przy okazji dostarczając sobie ogromne ilości endorfin oraz motywacji.

Ćwiczyć w domowym zaciszu z profesjonalistami.

Nie ma znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz pracę nad idealną figurą, czy też masz dobrą kondycję – z aplikacją Fitness w Play będziesz świetnie się bawić, zdobywając jednocześnie wymarzoną sylwetkę.

Aplikacja ta to nie tylko treningi przystosowane do Twojego poziomu aktywności fizycznej, ale też wspaniały sposób na spędzanie czasu we dwoje. Możesz ćwiczyć ze swoim Partnerem, Partnerką, koleżanką i sąsiadką. idealna figura z Play

Wkrótce z Fitness w Play prześledzisz swoje postępy i podzielisz się ze znajomymi swoim programem ćwiczeń. Pokaż wszystkim, jak walczyć o swoje marzenia o idealnej figurze.

Usługa umożliwia dostęp do oryginalnych nagrań wideo przygotowanych specjalnie dla Klientów Play. Regularnie będziemy udostępniać Ci nowe programy treningowe i nagrania wideo. Nieważne czy ćwiczysz na co dzień, czy Twój rower dawno zakurzył się w piwnicy.

Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Przez 14 dni od uruchomienia usługi możesz testować serwis bezpłatnie.

Cena usługi to 9,84 zł

źródło: fitness.play.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>