19-09-2013 Heyah: Oferta non stop dostępna w salonach T-Mobile

 heyah starter bonusJuż od 18 września 2013r. we wszystkich punktach sprzedaży T-Mobile dostępna jest oferta Heyah non stop z nielimitowanymi połączenia do wszystkich sieci w Polsce w abonamencie za 29 złotych.

Nowi klienci Heyah, a także osoby przenoszące numer z innej sieci, mogą skorzystać z oferty Heyah non stop we wszystkich punktach sprzedaży T-Mobile. Oznacza to, że od teraz umowę abonamentową z Heyah, poza sklepem internetowym, podpisać można również w dowolnym salonie T-Mobile na terenie całego kraju.

W ramach oferty Heyah non stop, płacąc miesięczny abonament w wysokości 29 zł, można wykonywać nielimitowane połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych za 0 zł. Dla osób korzystających aktywnie z Internetu Heyah przygotowała pakiet danych Bezpieczny Internet 500 MB za 9zł. Heyah ma też propozycję dla osób, które dużo wysyłają wiadomości SMS – za 9 zł miesięcznie wykupić mogą pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich numerów w kraju. Wszyscy, którzy poza promocyjną ofertą abonamentową zainteresowani są także zakupem nowoczesnego smartphona w super cenie, mogą skorzystać z opcji Heyah non stop z telefonem na raty na 6, 12 lub 24 miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>