19-04-2012 Ekstra złotówki w Kwietniowym Zasileniu Heyah

Użytkownicy komórkowej sieci Heyah, za podwójne zasilenie konta mogą otrzymać dodatkowe Ekstra Złotówki.

 

 

Ekstra Złotówki otrzymają z początkiem maja br. wszyscy użytkownicy Heyah na kartę, którzy od 18 do 30 kwietnia 2012 roku doładują swoje konto dwa razy, przy drugim zasileniu kwotą nie mniejszą niż 20 złotych, i wyślą bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 80404.
Na ich konta trafią bonusy w postaci 20, 30 lub 50 Ekstra Złotówek – wielkość bonusu będzie zależała od kwoty drugiego doładowania:

 • doładowania kwotą w przedziale od 20 zł do 29 zł = 20 Ekstra Złotówek,
 • doładowania kwotą w przedziale od 30 zł do 49 zł = 30 Ekstra Złotówek,
 • doładowania kwotą w przedziale od 50 zł i więcej = 50 Ekstra Złotówek.

Ekstra Złotówki będzie można wykorzystać w terminie od 2 do 15 maja 2012 na połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, SMS-ów i MMS-ów. Dodanie promocyjnych Ekstra Złotówek do konta klienta zostanie potwierdzone SMS-em. Z promocji Kwietniowe Zasilenie można skorzystać jeden raz w trakcie jej trwania.

Jedna myśl nt. „Ekstra złotówki w Kwietniowym Zasileniu Heyah

 1. Greg

  Mija mi 10 lat w TakTak, najwyższa pora na zmianę sieci na lepszą.
  Póki Era oferowała podwójne doładowania to jeszcze szala przechylała się na plus, teraz już nie ma tej przewagi, a wręcz konkurencja jest dużo lepsza.
  Szkoda bo trochę się przywiązałem. Ale o klientów trzeba dbać, a nie mamić fikcyjnym podwójnym doładowaniem „dla wybranych”.
  Poczekam do wakacji, a potem adios (a raczej leb wohl! T-Mobile).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>